Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden nap használtok parfümöt...

Minden nap használtok parfümöt, vagy csak alkalmakra?

Figyelt kérdés

Kinek mi a kedvence?


kort és nemet is, legyetek szívesek :)


2013. okt. 8. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ha elmegyek itthonról és nem felejtem el. :D

Most az Avon City Rush a kedvencem.

2013. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja és 24/L.

Ez lemaradt, bocsi. :)

2013. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap.NewYorker Style Up...:DD 13/L
2013. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mindennap. Rock Star, olyan mandulatejes, mandarinos, fréziás! :) 13/L
2013. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

mindennap. én Star Nature vattacukros parfümöt használok, de a kedvencem Bruno Banani-tól a Pure Woman..csak annak kicsit sokallom az árát:D de amint lesz rá pénzem, veszek:)

19/L

2013. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden nap, Beyonce heat rush-ját.
2013. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap, a kedvenceim Dior: Hypnotic poison, Lancome:Hypnose, Paco Rabanne: Black XS, ezekből nem kell sok, és egész nap érződik rajtam. Valamint Avon: Incandessence, Slip into Daring és Eternal Magic is a kedvenceim között van. Hangulattól függ, melyiket fújom épp magamra :)
2013. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is minden nap használok. több parfümöm van, a kedvenceim:

B.U.-Hippy Soul (könnyű, nyárias-legalábbis szerintem) és Star Nature-Vattacukros (nagyon tömény, inkább télen használom)

2013. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16L, ez lemaradt.
2013. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap használok parfümöt, ez nálam alap :)

Mert szeretem magamon érezni, és körülöttem is,hogy átölel,körbelleng az adott parfüm illata. :)

Jelenleg 6db parfümöm van

2 db Beyonce ezek edt-k Heat és Heat Rush imádom mindkettőt, a Heat Rush ból már alíg van. :)

2 db playboy edp a nyuszis üvegben :) Spicy és Super playboy a Super playboy egy nyárias illat a Spicy szerintem minden évszakban megállja a helyét ...a kedvencem a Playboy parfümök közül:)

Lady Gaga Fame - az igazi illat...magávalragadó, és hipnotikus olyan boszorkányos és tökéletes. Mér csak pár alkalommal használtam (akciósan vettem a nyáron a Dm-ben 5 ezer Ft volt a 3

2013. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!