Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden nap használtok parfümöt...

Minden nap használtok parfümöt, vagy csak alkalmakra?

Figyelt kérdés

Kinek mi a kedvence?


kort és nemet is, legyetek szívesek :)


2013. okt. 8. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Tehát 5 ezer Ft volt a 30ml es parfüm ...Nagyon megérte megvennem és csodálatos az üvege is ...De az illata...Imádom Lady Gaga parfümjét

Végül pedig

Avril Lavigne Forbidden rose...ez az egyik kedvenc parfümöm, én imádom!!! Már egyszer megvolt vagyis egyik karácsonyra már kaptam és azóta már el is fogyott, csomagban kaptam ahol volt egy kis parfüm egy tusfürdő és egy kis 50ml es krémparfüm..a krémparfüm nagyon tartós volt a parfümmel együtt de még külön is , két évig használtam két évig bírta. Most csak a parfüm van meg, de tervezem beszerezni a krémparfümöt is hozzá vagyis a bodylotiont :) Szeretem a gyümölcsös parfümöket...:)

Kedvencem volt a Tom tailor Summer of love hawaii csak sajnos már nem látom sehol ezt az illatot...:( pedig imádtam nagyon..én voltam igazán...próbálok keresni hozzá hasonló csak gyümölcsös parfümöt. :) Remélem sikerül :)

Imádom a parfümöket!!!!!! :) :D

23/L =)

2013. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindennap szoktam... Paco Rabanne Lady Million :))) Imádom!


18/L

2013. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ha csak nem felejtem el mindig :) rock start :)

12/L

2013. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!