Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól lehet kisfiúk...

Hány éves kortól lehet kisfiúknak fülbevalót adni?

Figyelt kérdés
Az ucsitesóm négy éves fiú és a keresztelőjére szeretnénk venni fülbevalót. Szerintetek jó ötlet? Hány éves kortól lehet kisfiúknak fülbevalót adni?
2008. júl. 10. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
94%
Hát azért vedd figyelembe, hogy a szülei mit szólnának. Fülbevalója lehet 1 naposan is, ha a szülei szeretnék, de ezt nekik kell eldönteni. Ez magánvélemény, de szerintem rémes.
2008. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább a srácot kérdezném meg róla, de nem most, hanem tíz év múlva!

Mondjuk én sose lyukasztgatom ki a kölykeimet, majd megteszik maguknak, ha tetszik nekik!

2008. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
nekem tetszik az ötlet,de csak abban az estben,ha a szülei màr gondolkodtak ezen!ha igen :ok,ha nem akkor felejtsd el,sok szülö ezt morbidnak tartja ami érthetö is.nem mindenki szereti,ha a babàt,vagy gyerköcöt azonnal kilyukasztjàk,màr akkor lehetne tetovàlni is lassan.inkàbb valami màst talàlj ki.
2008. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Szia.Szerintem már nem divat a kisfiknál a fülbevaló.Én tuti nem azt vennék.Meg nembiztos hogy a szülők örülnének..Én úgy gondolom legyen egy fiúnak fülbevalója amikor ő akar.De nem 4 évesen.Legalább várj néhány évet hogy a saját döntése legyen.Nem biztos hogy ő is ilyen jó dolognak fogja tartani.Számos nagyon jó cucc van amit még vehetnél neki.
2008. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem tök jó ötlet. Már mi is adtunk 8-os ballagásra fülbevalót fiúnak. Fontos, hogy tetszen a gyerkőcnek és persze a szülőknek is. De már hallottam olyanról is, hogy szülinapra fülbevalót kapott egy fiú. Valakinek tetszik, valakinek viszont nem.
2008. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Majdnem elfelejtettem, hogy nincs korhoz kötve, hogy hány éves kortól lehet. Van olyan szülő, aki csecsemő korában már a fiúknak is ad fülbevalót.
2008. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem ha nem akarod,hogy kiröhögjét a gyereket néhányan, akkor inkább vegyél nekki plüssmacit vagy mást.
2008. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Nekem tetszik amikor a fiunak a bal fülébe van 1 db fülbevaló, de nem a kis köves, strasszos, az gáz szerintem. És ha születik egy fiam mindjárt kilövetem a fülét, egy picike kiskarika nem a világ vége:)
2009. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Rage Grizzly ***** válasza:
3%

Cső!



Az első kisfiam kb. 6 hetesen kapott egy Playboy nyuszis arany fülbevalót a bal fülébe, azóta is azt viseli.Ő most 4 éves és mindenki (ismétlem mindenki!) tetszését fejezte ki eddig iránta.

Beleértve a rokonokat, gyermek orvosunkat, idegeneket, ...stb.

A kisfiam imádja, soha nem venné ki (kivétel tisztítás) és nem cserélné le másikra, pedig nem erőszakoljuk rá.

Azzal, hogy kiskorában kilövettük a fülét, semmi rosszat nem tettünk.... Sőt! Az egész "eljárás" során aludt, csak egy kicsit felszisszent a lövés hangjától. A gyermekek füle még teljesen puha, porcos. Olyan, hogy ideget vagy eret átlőhetnek és maradandó sérülést okozhat...:) nevetséges. :)

Az, hogy egy 4 éves srác többre értékel egy plüss macit, mint adott esetben egy fülbevalót, ez is röhelyes. :)

Már nem azt a világot éljük, hogy nyálas gyerek a "trendi". :)

Plüss maci MR.Bean-nek kell, nem egy 4 éves kis zsiványnak. ;)

Mi jövő nyáron már afro fonást csináltatunk a kis srácnak, mert az tetszik neki. Ettől nem lesz tetolválva, nem lesz drogos, nem fog lopni....

Csak kipróbál kis srácként olyat, ami tetszik neki és nem tilos, hátrányos.

Ha a társadalmi normák ezt nem tudják tolerálni, az más kérdés. Sok mindent nem tud, ezért van számos dolog ilyen helyzetben, amilyenben. :)

A férfiak fülbevaló viselése, sminkelése, szem festése a Fáraók kiváltsága volt. Az akkori kor legnagyobb uralkodó férfiaké!!!

Egyszóval egy fülbevaló ajándékozása király, cool, frankó ötlet! ;) (amennyiben a szülőket azért előtte megkérdezed!) :)

Ha ők nem szeretnék, akkor se plüssöt és játékot kell ajándékozni. Azt amúgy is kap. Olyat kell, ami egyedi, amit nem vennenének meg a szülők, barátok,mert nem elég "sablonos" a normatív elvárásoknak.

Pl:egy bőr vagy pilóta dzsekit, egy rövidke kis 10 perces séta repülést, kultúrális rendezvényekre belépőjegyet...stb.

Nem kell sablonosan élni!!! ;)


Csá!

2010. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Rage Grizzly ***** válasza:
6%
Ja és a második kisfiam most 1 hetes, 2-3 hét múlva megyünk fület lövetni neki is... ;)
2010. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!