Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlanátok egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Valami kevésbé feltűnő kéne és persze fekete.
2009. dec. 13. 20:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
fiúnak? semmilyet :/
2009. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a lehetőség kizárva. Szőke a szempillám és zavar, olyan mintha nem is lenne o.O
2009. dec. 13. 20:12
 3/23 anonim válasza:
88%
Legyen inkább szőke mind hogy melegnek tartsanak ezért
2009. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
inkább hagyd úgy. totál búza lennél szempillaspirállal, mert az mindenhogy látszik h kivan festve.
2009. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
ha annyira zavar akkor legyen barna, de amúgy inkább ne fesd
2009. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
hát ha szőke vagy, sztem egyáltalán nem gáz, ha a pilláid is azok! fiú vagy, tehát nem kell SZÉPnek lenned... elég ha helyes vagy, és a szőke pilla nem zárja ki :D
2009. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
menny el kozmetikushoz és festesd be :) az jó 2hétig kb
2009. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
barnát, de akkor a szemöldökre is kellene egy pici világosbarna szemceruza. De akkor inkább kozmetikussal kéne befestetni a pillát barnára, az legalább egy hónapig jó akkor. Nekem sem tetszik a szőke szmepilla, olyan albínós, így egyetértek a festéssel.
2009. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kozmetikushoz kellene menned akkor majdnem egy hónapig nem lenne ezzel gondod. Be lehet festetni tartós szempillafestékkel. Javaslom ne a feketét válaszd elsőre, hanem a barnát, sötétbarnát. A fekete nagyon feltűnő lenne, ha szöszi vagy.

Szempillaspirált ne is vegyél, mert még a vízállóval is csak a gond van. Lepereg a szemed alá a festék, vagy elfolyik ha rosszabb minőségű. Illetve nagyon ívessé teszi a szempilláidat, mint a csajoknak :) utána még át kellene rajta menni valami kefével, hogy ne tűnjenek olyan műnek, a festékből kicsit le kell szedni, hogy természetesnek tűnjenek. Én is ezzel szenvedtem mindig.


Jobban jársz, ha kozmetikushoz mész. Nem fog hülyén nézni, mondd meg hogy neked nem tetszik így mert túl világos. Neki is munka, nem fog megjegyzést tenni. Olyan max. 2ezre forintból kijön. Van ahol már 1000 forintból kijön a havi egyszeri festetés. Előre kérdezd meg az árakat, amikor bejelentkezel nála, időpontért.

2009. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
uristen..nehogy már szempillaspirált vegyél, vagy tényleg búza vagy? kozmetikus egy nagyon jo megoldás.
2009. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!