Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlanátok egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Valami kevésbé feltűnő kéne és persze fekete.
2009. dec. 13. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom miért kell neki beszólni, nyilván nem tudta, hogy van tartós szempillafestés is kozmetikusnál. Én sem úgy születtem, hogy tudtam. Sőt még utána sem tudtam sokáig, pedig lány vagyok... most már tudja.


Amúgy nem értem hogy jöttök ahhoz, hogy a szexuális orientációjára következtessetek?! Még ha egy fiú szempillaspirált használ is vagy pl. rúzst attól nem biztos, hogy meleg. Simán vonzódhat a nőkhöz is, de ti okosak vagytok szóval biztos tudjátok...

2009. dec. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
hát én azért szoltam be, mert nő vagyok, és visszataszítónak találom, ha egy fiú rúzsozza a száját, meg festi magát... nekem normális párom van, de nem is kellene egy kukis lány.. ahol én hordom a nadrágot, meg többet tölt a fürdöbe mint én, mert ki kell festenie magát... hova korcsosodik már el a világ? elnézek egy két tizenévest, és hát mindent lehet rájuk mondani, csak azt nem hogy férfiasak. metroszexuálisak:)))) mért nem lehet egy pali csak simán hetero, vagy langyi???
2009. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%

FIÚNAK fekete spirál, v tartós a kozmetikusnál. Inkább az utóbbbit ajánlom.


FÉRFIAK pedig nem használnak ilyesmit.

2009. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Az én véleményem az,hogy ne törődj a mai elferdült, mindennek-és-mindenkinek-meg-akarok-felelni világgal. A nők is túlzásba viszik a festést, a megfelelni akarást, de a férfiak maradjanak csak olyanok, amilyenek. Legyél ápolt, igényes, ahhoz nem kell festeni magad sehol. Inkább koncentrálj a belső lényedre, és azzal hódits, ne a festett szempilláddal. Komolyan mondom, hogy nem fogsz jobban tetszeni a lányoknak fekete szempillával. Hidd el!
2009. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
ne szempillaspirállal próbálkozz !! irány a kozmetikus, ő befesti és tök természetes hatása lesz !! észre sem fogják venni h festetve van, ráadásul attól sem kell tartanod h elmosodik a "sminked":)
2009. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

szálljatok már magatokba! mi a gond a sráccal?hogy festené

a szempilláját?azért tenné, mert neki úgy tetszik!

a nők is azért festik magukat mert úgy maguknak jobban tetszenek! (és ne mondjátok h a fiúk miatt csinálják,

1 normális fiút nem érdekli az, hogy a barátnője milyenre festette a szemhéját és milyen sötét alapozót használ!


a kérdezőnek: én is csak a kozmetikust tudom ajánlani, befesti neked tarósra és 1 hónapig olyanok a pilláid amire vágytál!

2009. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tartósan nem festethetem be, úgyhogy maradok a szempillaspirálnál továbbra is. Ha tetszik ha nem.
2009. dec. 15. 02:48
 18/23 anonim ***** válasza:
9%

szerintem nem b*zis..

a mai világban már valakinek ÍGY KELL adni magára, hogy ne röhögjék ki...

barna szempillaspirált lehet kapni a DM-ben :DD

2009. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
és gondoltál már arra, mi lesz, ha lefolyik a festék? vagy ha felkenődik a szemhéjadra, ha víz éri a festéket? vegyél vízállót, de nevetség tárgya leszel, az biztos, mi szóltunk. mert látszani azt nagyon fog. ha ki akarod magad nevettetni, tegyed csak.
2009. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%

Tök jó ide kérdést kiírni, mert mindenki csak butaságokat tud mondani, vagy kioktatni tud. Tiszt. a kiv.-nek.


Elmondom én hogy szoktam, hátha segít:

Szerintem mindenképpen vízálló szempillaspirált vegyél, nem azért mert fiú vagy hanem egyébként is mert a sima nagyon gyorsan elkenődik, főleg így télen.

Javaslom a barnát, az a legtermészetesebb, de ha már próbáltad a feketét akkor tudod, hogy áll lehet azt is. Van akinek a fekete jobban áll és az is természetesnek tűnik.

Nem tudom zavar-e, hogy miután kihúztad a spirállal túl íves, göndör lesz a szempillád. (Az is igaz, hogy nem mindenkinek olyan...) Engem ez zavarni szokott így én miután kifestettem átmegyek rajta egy ilyen kefével:

[link]

Ez leszedi a felesleget. Ha szükséges ezután megint kifestem a spirállal, de általában nem kell.


Ha ilyen kefét nem tudnál beszerezni ( nem csak az oriflame-nál kapható) akkor egy régi spirál keféjét kimoshatod és használhatod azt, vagy lehet kapni pl. a dmben is miss sporty átlátszó szempilla és szemöldökápoló zselét. Annak a keféjét is használhatod.


Egyébként a szemöldököddel mit csinálsz, azt is így festegeted minden nap? Nem kötekedésből kérdezem, komolyan érdekel.

Szerintem akkor is a legjobb tartósra befestetni, abszolút természetes hatása van, és amúgy is csak 1 hónapig tart kb. Miért nem jó a tartós?

2009. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!