Hogy legyek szép?

Figyelt kérdés
Sokan csúfolnak, hogy milyen ronda vagyok, mekkora kapa fogam van és nagy húsos szám mint egy négernek és hulla fehér a bőröm ráadásul egy betegségem is van amit az orvosok nem tudnak gyógyítani emiatt menni se tudok normálisan és egyszerűen semmi önbizalmam sincs.Nevelőapám meg a saját édesanyám is mindig azt mondja hogy sose fogom semmire vinni az életben mert iskolában sem vagyok a legjobb tanuló olyan 3-as 4-es vagyok...Mit kellene tennem hogy legyen egy kis önbizalmam?Oké fogadjam el magam de nem tudom egyszerűen ha belenézek a tükörbe el fog a hányinger, meg nevelőapám is minden nap elmondja hogy egy senki vagyok ÉS A SAJÁT ÉDESANYÁM IS...Minden nap sírva fekszek le és egyszerűen nem tudom miért is élek...Kérlek segítsetek!

2014. ápr. 3. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A húsos szájjal meg nincs baj, nekem is olyan,csak nézd meg Angelina Jolie-t!
2014. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megoldódott?☺😀
2016. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!