Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami tanács fültágítóval...

It Never Ends013 kérdése:

Valami tanács fültágítóval kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kérdéseim a következők:

1. Az baj, ha berakok valamit a fülembe, ami éppen belefér és néha kiveszem? (van mikor pár órára, mert nem járkálhatok vele úgy suliba meg utcákon sajnos)Vagy akkor nem megyek sokra, mert összébb forr az alatt az idő alatt?

2. Ha a fülcimpám kicsit kisebesedik akkor mi van? Az baj? Nektek is volt olyan?

3.Ha belerakok valamit, mennyi az esélye, hogy elfertőződik? Egyáltalán történhet olyan? Mert nekem máma mondták, hogy "mi van, ha elfertőződik?". Erre én is gondoltam, de személy szerint hülyeségnek tartom,mert nem egy ember tágította így a fülét. Mégse fertőződött el neki és nem lett semmi baja se. De azért javítsatok ki, ha nem így van. A válaszokat előre is köszönöm. :) (negatív válaszokra meg nem vagyok kíváncsi!!)



2014. ápr. 3. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha akarod tágítani annak 24órában benne kell lennie, az épp aktuális eszköznek, olyat nem lehet csinálni hogy 1-2órára kivesszük mert addig oké hogy hirtelen összehúzódik, az jó jel mert él a szövet. Viszont ha ezzel szórakozol, idő kérdése mikor fog bedurranni.


Elfertőződés nem jöhet szóba, amennyiben makulátlan és gyógyult a füled, ennek pirosas bőr szinünek kell lennie, nekem folyt már rá szerelésnél olaj, favágásnál por ment bele, megmostam és semmi gond nem volt.


Ha sebes akkor mosni kell az eszközt is, meg a sebet fertőtleníteni muszáj, amint kilépsz az utcára nem szabad fogdosni míg kezet nem mosol

21F

2014. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És az úgy jó, hogy kamilla teával mosom a fülem? Mert azt hallottam, hogy az is jót tesz neki, mert fertőtlenít is. Azt az eszközt is beleraktam.

És avval nincs gond, ha tesi órára kiveszem? Mert olyan a tesitanárunk, hogy a fülbevalót is kiveteti.

Egyébként köszönöm a választ. :)És igaz tudok néhány dolgot ebben a témában, de mégis tanácstalan vagyok egy kicsit. :/ Szóval bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek.

2014. ápr. 3. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeséget mond az, aki szerint nem fertőződhet el. A tágítás során berepedhet, kisebesedhet a lyuk, ebbe ha mocsok kerül, olyan fertőzést csinál hogy csak leshetsz. Eleve szerencsejáték mindenféle nem erre kitalált tárgyat dugdosni a füledbe. Az ilyenek okozzák a szar, nem egyenletesen tágult füleket, aminek az alja vékonyabb, alig tartja valami, stb. Inkább vedd meg méretenként az erre kitalált eszközöket, csigát, tágítótüskét, stb, azt benne is hagyhatod és senki nem fog hülyének nézni. Sajnos tény hogy sokan csinálják mindenféle háztartási szarral, utána meg mennek sírni a hozzáértőkhöz, hogy csináljanak vele valamit, mert ronda lett meg lerohadt. Inkább normális, erre kitalált dolgokat használj, hidd el, jobb az ilyen tanácsra hallgatni, mint azokéra akik hurkapálcát dugdostak bele, csak mert nekik nem lett bajuk tőle, neked még simán lehet.

Viszont ha utcán meg suliban nem akarod hogy lássák hogy tágítod a füled, akkor ne kezdj neki. Ez türelmet és módszerességet igényel, ha csak otthonra raksz bele valamit akkor semmi értelme, azon kívül hogy folyamatos gyulladásban tartod a lyukat.


egy piercer

(3,5 cm-es fültágítóval)

2014. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!