Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire kell vigyázni zselés...

Mire kell vigyázni zselés műköröm esetén? Most van először, és félek amilyen kétbalkezes vagyok, letöröm! Mire figyeljek oda? Illetve mivel alatta vékonyodik a saját köröm, kell néha szüneteltetni a műkörmözést?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól van megépítve, nem kell vigyáznod, nem fog letörni. Csavarhúzónak ne használd.

Az utolsó mondat pedig butaság, nem vékonyodik el a körmöd, csak akkor, ha a hozzá nem értő körmös hülyére reszeli.

2014. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen hosszú :) Próbálj úgy közlekedni, hogy még véletlenül se verd bele semmibe a körmöd!Ill ne üsd meg magad.A tárgyakhoz finomabban nyúlj..nadrág ill harisnyahúzásnál vigyázz, hogy ne szakítsd ki és pl egy erősebb farmert se húzgálj vele fel,mert betörhet...Később már megszokod!

Nekem kb 4 éve van,és nem volt sose szüneteltetve

2014. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan semmire nem kell vigyázni jobban, mint előtte. De ez csak akkor igaz, ha jól van megcsinálva.

Ha rosszul, akkor magától is leesik, vagy fellevegősödik, ez gyorsan kiderül. Ha bármi ilyen baja lesz, válts körmöst!

Egyéb dolgokra csak annyira ügyelj, mint előtte. Pl, ha rácsapod a kocsiajtót, akkor nyilván letörik, de egy ilyen balesetnél a saját köröm is leesik.


Nem vékonyodik alatta a saját köröm, mitől is vékonyodna?

Attól vékonyodik, ha leszedik, és lereszelik.

De akinek műkörme van, nem 1-2 hónapra csináltatja, hanem évekre. Mármint hogy évekig visszajár.


Nekem olyan 3-4 évig volt műkörmöm, ma már gél-lakkom van.

2014. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Remélem pár nap és megszokom,eddig hosszú körmöm se volt soha. Az elvékonyodást itt olvastam sokaknál,de megnyugodtam,hogy ez nem következik be ha jó a körmös!
2014. ápr. 10. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!