Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudok a koromnak megfelel...

Hogy tudok a koromnak megfelelően kinézni? Smink, öltözködési tippek

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy bár 22 éves vagyok, nagyon nem nézek ki annyinak, sőt, jó ha az emberek 15-16 évesnek néznek.Ez nagyon kezd zavarni az utóbbi időben. Tudom egyesek azt fogják mondani, hogy örüljek, mert majd később ebből profitálok.

Alacsony vagyok 155 cm, kicsi mellekkel, vékonyka. Sokáig nem festettem magam (úgy 19 éves korom óta festem magam, de csak szolidan, mert a természetes hatást szeretem). Mit tehetnék?



2014. máj. 16. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy öltözködsz? Dolgozol? Suliba jársz?

Ha farmer, póló, dorkó általában a ruházatod, akkor azon kéne változtatni és akkor már mindjárt nem néznek majd kis iskolásnak. Sminkben jó a természetes, nem kell erősebb.

Egyébként én is így voltam, 20 évesen még zavart, de most már a 30-on túl nagyon örülök neki :)

2014. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, nemsokára dolgozni fogok.
2014. máj. 16. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra nem válaszoltál, hogy hogy öltözködsz.


Olvasd el, rengeteg hasznos dolgot elsajátíthatsz belőle:

[link] - egy 152 centis 42 kilós ázsiai lány (akik ugye eleve fiatalabbnak tűnnek) tanácsai

2014. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kicsit "hivatalosan" kell kinézned, sima póló fölé blézer, blúz, visszafogottabb színek (fekete, fehér, bézs, sötétkék, piros)


[link]

bstylish.info/wp-content/uploads/2013/10/black-blazer-casual-outfitsblack-blazer-----be-modish-xiewiaux.jpg

[link]

[link]


a hajad fog össze kontyba, fond be

a szolid smink nem baj, esetleg ha eddig nem húztad ki a szemöldököd akkor próbáld ki, a körmöd is lehet francia manikűr, bézs persze ha fested

2014. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek. :)
2014. máj. 16. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!