Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek az Oriflames parfümök...

Milyenek az Oriflames parfümök? Valamilyen tartós parfüm, valaki?

Figyelt kérdés

Tartós parfümöt keresek. Az Avonos parfümök nem rosszak, de annyira nem vagyok tőlük elragadtatva. Most érdekelne, hogy az Oriflame milyen. Valamint most rendeltem az Iparfüméria oldalról, és ők küldtek ajándékba egy mintát. Nagyon finom illata van és meglepődtem milyen tartós, de sajnos sehol sem elérhető ( még náluk sem). A neve Nikki Beach Private Party for Her eau de toilette nőknek. Aki tudja esetleg, hogy hol kapható az leírná?

Köszönöm a válaszokat! :))



2014. jún. 18. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most kaptam ajándékba egy Oriflames parfümöt

És nagyon kellemes finom llata van.Sokan megdicsérték rajtam délután pedig reggel tettem magamra belőle.

Pur Blanca blush a neve.

2014. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A Pur Blanca pont, hogy Avonos.

Oriflame-ből 1 parfümöm van, a City Oasis, nem tudom lehet-e még kapni, de elég tartós illata van és kellemes is.

2014. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oriflame, fairy city lights nagyon tartós, édes parfüm. Főként az eperre fókuszál ,( és a karamellára)viszont nekem az a téli illatom, mert elég nehéz. Van még a pretty swan púderes és lágy parfüm, sokkal könnyedebb, de ez is nagyon tartós. Van most egy új, imagination : virágos körtés pézsmás. Ha van tanácsadód kérj tőle segítséget, mintát! Ha nincs én szívesen segítek, de mintát ugye nem tudok mutatni..
2014. jún. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok márkakórságos, ruhából és más kozmetikumokból a jó árút keresem, mert nincsenek nagy különbségek. De a parfüm más. A parfümmel úgy vagyok, hogy vagy nem használok, vagy jó minőségűt használok. Az Oriflame-es, Avon-os parfümöknek elsőre finomnak tűnik az illata, de miután elillantak az azonnal érezhető összetevők, ami utána marad az gagyi locsolókölni-illat.

Óriási a különbség pl. egy Calvin Klein és egy Oriflame között. És márkás parfümöt is kaphatsz néha egész olcsón, ha nem a legújabb illatkreációkat akarod. Az örök kedvencem,a CK Eternity már 7000-ért is kapható. De jól meg kell nézni, honnan rendelsz, mert hamisítják is őket!

2014. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A minőséget is meg kell nézni eau de toilette vagy eau de parfume.

A Giordani Incontro eau de parfume.Az illata üzletasszonyos és tartós.6-8 óra után is ugyanazt a tartós illatot lehet érezni.

My Red is eau de parfume.Szintén tartós az illata.Ez Demi Moore második parfümje.

2014. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Oriflame parfüm természetesen tartósabb az avonnál,próbáld ki a love potiont nekem nagyon bevált és sok barátomank ismerösömnek is. ha szeretnéd tudok neked segiteni.
2014. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 juditka1978 válasza:

Szia ezt most találtam,ha sietsz még kapsz !

2690 Ft 100 ml



[link]

2014. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!