Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megengednétek a hetedikes...

Megengednétek a hetedikes lányotoknak ezt?

Figyelt kérdés

Most leszek hetedikes es én szeretnék tust használni vagy szemzeruzát,de nem akarom túlzásba vinni.Visszafogottabbra gondoltam pl.:

[link] ebből a 4. Vagy az 5-re gondoltam de lehet ennél vékonyabbat is!


[link]


[link]

Az utolsó azért is tetszik mert kék szemem van de azért nem akarok erőset. Megengednétek? Vagy ha nem akkor esetleg mikor nyolcadikos lesz? 13l


2014. jún. 21. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Egy általános iskolás csak ne sminkelje magát! Annyira nevetséges. Maximum "sulibuliba", évente egyszer.


Ráér középiskolában és még akkor se kéne nappalra tus. Csak szempillaspirál, valami natúr szemhéjfesték, ceruzából is inkább barna, bézs, visszafogott szájfény... ennyi illik egy tizenévesnek nappalra. De az se baj, ha ennyit se ken.

2014. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akko nem kész nem csinálok belőle nagy vitát:)
2014. jún. 21. 13:16
 3/14 anonim válasza:
én most leszek nyolcadikos és erre lenézik azt aki általánosba sminkeli magát és megmondom őszintén én is szeretném sminkelni magam de nem lehet és amúgy is még gyerekek vagyunk nem kellene ilyennel foglalkozni. és majd beletörődsz úgy mint én.:)
2014. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, egy ehhez hasonló stílust ajánlok, de tényleg csak nagyon ritkán. Fiatal vagy mág a sminkeléshez.


[link]

2014. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A szemkihúzást megengedném, de csak szemceruzával, tust nem hagynék...

Én is sminkeltem már olyan idős koromban, vagyis én konkrétan 14 éves voltam már hetedikes koromban, mert évet késtem, és nekem is csak visszafogottan hagyták - és milyen jól tették...


19L

2014. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Ezt amúgy 8.-ban sem engedném.
2014. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Először nekem nyolcadikban a tablókép fotózáson engedték meg,hogy kifessem magam, de akkor is csak visszafogottan. Kb. középsuli harmadikban kezdtem ilyen stílusban sminkelni. Ha nagyon szeretnéd otthon a barátnőiddel gyakorolj, és csináljatok ilyen sminkeket, ez jó buli, de nappalra, főleg iskolába sok, és van ahol nem is örülnek neki.
2014. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy általános iskolásnak nem kéne sminkelnie magát. Ráér még! Annyi de annyi éves lesz még sminkelni, felesleges 13 évesen elkezdeni...
2014. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én megengedném hogy itthon gyakoroljon, de iskolába nem engedném.
2014. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van nem kell suliba jó az ha itthon gyakorolom es mire elkezdeném már belejönnék!:) én beletörődöm nem vagyok az a nagy hisztis!
2014. jún. 22. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!