Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell sminkelni? Mi...

Hogyan kell sminkelni? Mi kell egy sminkkészletben és hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés lesz, meleg passzív(lányszerep) fiú vagyok. Összejöttem egy pasival akinek tetszene, ah külsőleg is nőies lennék, engem is izgat a dolog, öltöztem már nőnek,de még nem sminkeltem sosem. Szeretnék egy szexi, de nem k*rvás sminket. De teljesen kezdő vagyok sajnos ilyen téren. Hol érdemes és mit venni, mi kell egy ilyen sminkhez? Jó áron, de azért ne gagyi dolgokat. És hogy kell csinálni? Tippek praktikák?

Ha valaki, leírná a 0-ról hogy hol mit érdemes venni és hogyan csináljam, azt nagyon megköszönném :)

Ja és hosszú szőke parókát vettem, gondolom számít a "hajszín". És milyen ruha illene ahhoz a sminkhez?

Tudom sokat kérdeztem de remélem valaki segít :)



2014. jún. 22. 03:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Olyan ujjhossznyi, 8 cm megvan?

Akkor hajdúsító habot vegyél, és nem kell paróka. Lányos lesz úgy. És bele is túrhat akkor.:)

2014. jún. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Annyi van :) majd kipróbálom :)
2014. jún. 26. 00:26
 13/14 anonim ***** válasza:
Szivesen.:)
2014. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szemhély alapozót is vegyél,mert az tartóssá teszi a szemhélypúdert,

és az Essence átlátszó zselés szempillaspirál fixálójára érdemes beruházni!

2014. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!