Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egy euros boltban 400...

Az egy euros boltban 400 forintér vannak szempillasprilok, rossmanban, dmben drágábbak. Hol érdemes venni? Rosszminőségű az olcsóbb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban 600-ért van Lovely, abból a sárga minden teszten baromi jól szokott végezni. Nekem is az van.
2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jún. 30. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
eurós boltban ne vegyél szempillaspirált, mert azok valami szörnyűek. csomósak, ragadnak, nem lehet velük normálisan dolgozni. nézz csak meg egy eurós szempillaspirált meg olyat, amit drogériában látsz, biztosan észreveszed a különbséget :) amúgy egy szempillaspirál bőven kibírja fél évig, úgyhogy az a plusz 400 ft semmi, például az essence azt hiszem olyan 800 körül van
2014. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 30. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem miss soorty,lovely vagy essence szokott lenni. Általában kifogok valami akciót és 600ft körüli áron meg szoktam venni. asszem most is 25 százalék kedv.van a rossmanban a 3márka közül valamelyikre.

A one eurós az nem minősül semminek..nyúlik, nem is látszik a szempillán..förtelem.

Én még 190ft-ért is szoktam ott látni..gondolhatod .. :D

2014. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem kockáztatnám, mert ki tudja, ki és hol vizsgálta be, ki és miből készítette. Nekem elég érzékeny a szemem mondjuk, óvatos vagyok, meg tapasztalatból tudom, hogy az ilyen helyeken sajnos a "márkás" dolgok között is akad hamisítvány, ami elég ocsmány összetevőkből lehet.

Inkább áldozz rá picit többet, de az legyen jó. Annak semmi értelme, hogy megveszed olcsón, utána két nap múlva kidobod és vehetsz másikat, mert olyan rossz. Nem a legjobb spórolás. Bár ha bevállalod, egyszer, lehet valami teljesen jót találsz, az ismerteknél az ár nagy részét a marketingért fizeted. Viszont mivel adnak a hírükre, épp ezért elég jól bevizsgálják, és próbálják hozni a minőséget.

Nem drogériás márka, de a Kallos sminkjeivel érdemes tenni egy próbát, meglepően jók annyi pénzért.

(ja és 3 hónap után kuka egy spirál. Annyi alatt úgyis beszárad kicsit, és higiéniai okokból érdemes is cserélni. Ezért nincs értelme 25 példányt váltogatni. A sárga lovely meg részemről kuka, próbálom visszanöveszteni a fele szempillámat, ami kihullott amíg használtam, és ezt mások is tapasztalták vele. Hiába jó és olcsó spirál, ha hullik a szempillád, gyanakodj rá, én túl későn jöttem rá! :D)

2014. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én már vásároltam magamnak megfelelő minőségűt a One Eurós boltban. Megvoltam vele elégedve, tartós volt. Van ott is több kategória, értelem szerűen az olcsóbb kevésbé tartós, mint a drágább.
2014. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!