Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek? Szeretnék egy...

Mit tegyek? Szeretnék egy helix piercing-et! (a továbbikaról lent olvashattok)

Figyelt kérdés
Már régóta akarok egyet és anyukám most bele is egyezett. Félek egy kicsit a fájdalomtól is de ez számomra nem probléma (ha akarunk valamit meg kell szenvedni érte:D ) Tű fóbiám is van de már ez sem érdekel annyira:S xD Az egyetlen amitől jobban tarok az az, hogy nagyon sok képet láttam "elrontott" piercingekről többek között erről is. Mi van, ha pont nálam szúrnak félre és egy életre olyan marad? Bele merjek vágni vagy inkább mégse? KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! (a kezeléséről, a fájdalmakról:D és a szúrás folyamatáról is elfogadok tanácsokat;) , bármit) előre is köszönöm!!!

2014. jún. 30. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj megbízható szakemberhez és akkor nem lesz félreszúrva:)

Nem egy nagy dolog egyébként, ha nem tetszik, akkor kiveszed és kész:)

2014. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arról szó sincs, hogy nem tetszene;) szerintem még 80évesen is ilyeneken fog majd járni az eszem:D
2014. jún. 30. 23:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Van valami tanács, hogy hol szúrassam? (Budapest)
2014. jún. 30. 23:44
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Én Mártinál csináltattam az Invictusban és semmi problémám nem volt vele, szépen gyógyult, szóval őt jó szívvel ajánlom:)
2014. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy én is pont ezen gondolkoztam, hogy ott kéne:D
2014. jún. 30. 23:55
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Akkor hajrá:D én tök sokáig halogattam, mert kissé tartottam tőle meg minden, de utólag már nem értem, hogy miért, nem nagy dolog és tök szeretem:)

Mondjuk nagyon lassan gyógyul, 1 évig érzékeny volt, ha nyomkodtam, de hát nem kell nyomkodni:) kezelni kell, meg pár napig nem aludni rajta és akkor szépen fog gyógyulni.

2014. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kb. abban a cipőben járhatok amit leírtál:S te hogy kezelted stb.?
2014. júl. 1. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Octenisept sprayval fújtam 2-3x egy nap és nem piszkáltam. Kb ennyi:D
2014. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bocsi, hogy eddig a hülyeségekkel! :DDD Sokat segítettel!
2014. júl. 1. 00:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond, én is nagyon sokáig rágtam a dolgot, pedig tényleg nem nagy ügy, ne parázz :)
2014. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!