Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen milyen sminket...

Forever 18 kérdése:

12 évesen milyen sminket tegyek fel?

Figyelt kérdés

Utálom a korrektort és az alapozót. Megszoktam hogy szemhejpúdert teszek fel, de a szempillaspirált soknak tartom. Szerintetek hasznaljak szemceruzát???


12/L



#Smink-Szemceruza-Szem
2014. júl. 13. 23:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a szempillaspirál lejön vízzel?? Mindig féltem tőle hogy mennyire jön le...
2014. júl. 13. 23:34
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért érdemes sminklemosót hasznàlni. Ceruzát használhatsz szerintem, ha akarod.
2014. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva, a szempillaspirált tartom mindennaposnak, és a szemhéjpúdert soknak. Érdekes. Hát, én a szempillaspirált javaslom. A szemceruzát szerintem olyan 14 év után.
2014. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én egy egészen érdekes technikát használok a szempillaspirál leszedésére. Fogok egy vizes zsepit, és ledörzsölöm. Tudom, hogy rossz, de nem szokott a szemembe menni, nem lesz rossz tőle a bőröm, meg ilyenek. Szóval vízzel simán lejön. Hogyha megteheted, hogy veszel sminklemosót, akkor természetesen vetess.
2014. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek rendszeresen sminkelni 12 évesen? Alkalmanként egy nagyon pici belefér, de inkább a babáidat festegesdd ki a hétköznapokban.
2014. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy a szempillaspirál belefér, de a szemhéjpúder nagyon sok egy 12 éves kislánynak.
2014. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Eloszor is: 12 eves vagy minek smink? De minegy is ez a te gondod

Vissza terve a lerdeshez. Attol fugg h milyen szinu a hajad, szemed es hogy menyire barna a borod. Ezeket fontos leirnod ilyne kerdeseknel mert igy vakon senki az egvilagon nem tud jo tippet/tancsot adni neked.

Szoval jo lenne ha egy kis kepleirast adhatnal ;)

Amugy meg ha szoke vagy es a szempillad is szoke es alig latszik akkor eleg a szempillaspiral. Termeszes es nem latszik h van rajtad. Jobban kiemeli a szemedet (ha kek vagy zold szemu vagy akkor plane). En ugy gondolom h a szajfeny az nem kell ide. Jo lesz egy kis halvany ruzs (rozsaszint ajanlom mert az fiatalit)

Ha barna haju vagy akkor a szemoldokot lehetne egy kocsit kiemelni ezert szemre szinte semmit sem kell csinalnod. De ugy emeld ki h NE ismetlem NE sotet, vastag legyen. Ne ceruzat hasznalj hanem port vagyis olyan mint a szemhelyfestek csak ez szemolfokre kell. Ne ilyen forditott v alakban menjen a szemoldok mert attol hanyni lehet az ember. ( [link] ) ->itt egy kep h milyen szemoldokre gondoltam.

S az utso szempont ha fekete a hajad akkor jo lesz tussal kkihuzni a szemed de ne tul vastagra jo lesz vekonyan.

Tanacskent erdemes felnezni youtube-n nehany makeup videot. Sok sikert ;)

2014. júl. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Javasolnám a láthatatlan sminket! 12 évesen inkább hozzá se szagolj az ilyenekhet. 25 éves korodra úgy fogsz kinézni, mint egy 40 éves anyuka!
2014. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem sminkelek durván nem vagyok hülye. Mindig ügyelek arra hogy minimálisan látszódjon. Sötétbarna hajú, szemű vagyok.

A szemöldököm nagyon sötét és dús mindig dicsérnek érte.

Spirált nem használok szívesen, a tus meg felnőtteknek való. Én szívem szerint maradnék az alig látható kis szemhéjpúdernél. szerintetek az is jó?

2014. júl. 14. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
A szemhéjpúder nem 12 éveseknek való. Akkor már inkább csak szempillaspirált használj, ha mindenképpen ragaszkodsz valami sminkhez.
2014. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!