Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen milyen sminket...

Forever 18 kérdése:

12 évesen milyen sminket tegyek fel?

Figyelt kérdés

Utálom a korrektort és az alapozót. Megszoktam hogy szemhejpúdert teszek fel, de a szempillaspirált soknak tartom. Szerintetek hasznaljak szemceruzát???


12/L



#Smink-Szemceruza-Szem
2014. júl. 13. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sotet barnahaju es szemu? Akkor alig kell hasznalnid sminket plane ha 12 eves vagy. S dus szemoldokre nem is kell semmit se csinalnod de ugyelj arra hogy szepen kilegyen szedve mert hiaba dus ha ugy nezel ki benne mint godzilla ;) a smiralt tudnam javasolni mert az egy: lathatatlan, ketto: nem olyan durva es sok egy 12 evesnek. Szemhelypuder nem kell ide max egy kis halvany vilagos barna szemhelypuder de semmi kep se fekete mert mar igy is eleg sotet szinu a szemed es a dus szemoldokod:)
2014. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja es sminklemosoval siman lejon a spiral :)
2014. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ok köszi. Am a spirál lejön vízzel is???
2014. júl. 14. 19:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Le jon de csak lassan. A lenyeg h ne dorzsold mert tonkreteszed a szemhelyadat valamint a szempilladat. A legpraktikusabb a smink lemoso de ha nem akarsz olyat venni akkor jo lesz a krem (testapolo krem, arc krem). Kenj a szemedre egy kis kremet es vattakoronggal finoman ,,maszirozd" a szemedre ugy konnyen lejon a spiral. En ugy csinalom es mindig lejon tok konnyen.
2014. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak szempillaspirált szoktam,de nem feltűnő,meg szerintem a szempillaspirál nem annyira túlzás,mint a szemhéjpúder.

2014. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!