Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sok, vagy pont...

Szerintetek sok, vagy pont elég ilyen sminkelés gimnáziumba?

Figyelt kérdés

bb krém/színezett hidratáló, korrektor, egyszerű/egyszínű szemhéjfesték, szempillaspirál, szemhéjtus (vékony vonal, de nem mindig rajzolok fel, csak néha-néha),szemöldökceruza


Szerintetek sok, vagy pont jó?



2014. aug. 6. 11:07
1 2 3
 11/23 emma69 válasza:
Ugyan már, szerintem végképp nem sok ;) én szemceruzát használtam gimibe, mondjuk csak ha épp olyan kedvem volt :P ha te így jobban érzed magad, és nem teszel túl sok sötétet a szemedre akk minden oké. Jó ha gimibe rájössz hogy mi illik neked, és ehez bizony kísérletezni kell :)
2014. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 7. 11:48
 13/23 kissfruzsina válasza:
nemsok sőt pont jó
2014. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Sok. A BB krém meg a spirál is elég lenne. A természetességre törekedj, ráérsz majd akkor így mázolni magad, mikor már nem lesz ilyen fiatal a bőröd. Idő előtt ne tedd tönkre.

Huszonévesen nem használok ennyi mindent...

2014. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
de akik vannak osztálytársaim,azok is kb. ennyire sminkelik magukat! :/ és annyira különcnek érzem magam igy köztük, különben meg csak szempillaspirált és korrektort szoktam felkenni!:)
2014. aug. 8. 21:35
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezert ne erezd! Szerintem nagyon fontos az elso benyomas, es altalaban aki ki van mazolva, arrol nem szuletnek jo velemenyek
2014. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Emiatt ne érezd magad különcnek. Ilyen fiatalon tök fölösleges mázat kenni az arcra. Miért kellene ártani neki a festékek tömkelegével? Majd nézd meg a bőrüket nékány év múlva, hogy fognak kinézni. Huszonévesen már ráncokkal fognak küzködni, minden túlzás nélkül. Nekem is volt olyan osztálytársam, aki minden vackot az arcára kent minden egyes nap. 24 évesek vagyunk, de neki már ráncos a szeme meg a szája körül a bőr.

Ennyi smink bulikba/fesztiválokra/eseményekre való, nem a hétköznapokra, főleg nem egy iskolába.

A smink arra való, hogy a szépet kiemeld, a hibát meg elrejtsd. Nem arra, hogy egyben lehúzható maszkként használjuk.

(Egyébként a fiúknak sem tetszik az agyonkent arc. A mázolt lányokat nem tudják komolyan venni.)

2014. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

értem, akkor visszafogok venni belőle. köszönöm szépen a válaszokat!


Szeptembertől ez lesz a sminkem:

-BB krém,korrektor,púder (mert ez muszáj mindenképp)

-Szempillaspirál

-Ajakbalzsam

-És néha talán szemöldökceruza


Így már jobb? :)

2014. aug. 9. 12:01
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, igy jo :) de ha nincs problemas borod, sztem a bb kremet is elhagyhatod
2014. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
épp azért irtam oda, hogy muszáj, mert kicsit problémás:D
2014. aug. 9. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!