Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sok, vagy pont...

Szerintetek sok, vagy pont elég ilyen sminkelés gimnáziumba?

Figyelt kérdés

bb krém/színezett hidratáló, korrektor, egyszerű/egyszínű szemhéjfesték, szempillaspirál, szemhéjtus (vékony vonal, de nem mindig rajzolok fel, csak néha-néha),szemöldökceruza


Szerintetek sok, vagy pont jó?



2014. aug. 6. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

14-es és 17-es vagyok :)

A szemöldökceruzát csak akkor használd, ha egyébként nem látszik a szemöldökvonalad. (Ha látszik, akkor az is fölösleges.) Viszont tanuld meg használni, hogy szép természetes legyen az eredmény nehogy olyan vastag sötét horroröldököt csinálj, mint manapság a csajok jó része :D

A többi rendben van, ha problémás a bőröd :)

2014. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
én szépen megtudom csinálni a szemöldök ceruzával és nagyon tetszik is! Szóval azt nem fogom elhagyni,mert valahogy nagyobbnak érzem magam tőle :D ugy értve hogy felnőttesebbnek,kinézet alapján
2014. aug. 9. 18:35
 23/23 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit sok, a szemhéjfestéket, púdert elhagyhatnád, a szemhéjtust viszont használhatnád vagy szemceruzát ha ennyire szeretnéd festeni magad, én 15éves vagyok, és avonos alapozot használok, szempilla spirált, és szemöldök ceruzát viszont ezt muszály, mert evvel javitom ki a szemöldököm:) de viszont a többiek ne befolyásoljanak, a pasik is inkb a természetesre buknak, nem az agyon cicomázott lányokra:)
2014. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!