Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi történt az alapozómmal, ha...

Mi történt az alapozómmal, ha valami víz szerű folyadék jön belőle, az alapozóval együtt, és ha rázom hallom ahogy kotyog?

Figyelt kérdés
Kb. két hónappal ezelőtt vettem, mert levolt értékelve, de ma kezdtem volna el használni, erre folyik belőle ez a víz szerű valami. Megromlott, vagy mi lett vele ?
2014. aug. 18. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha összerázod és úgy jó, akkor csak szétvált a komponenseire, ha sokáig áll, megeshet. De azzal együtt, hogy leértékelve vetted és ilyen, valószínűleg már megromlott.

Egy körömlakknál nem annyira para az ilyesmi, de egy alapozót mégiscsak az arcodra kensz, mindenképp próbáld ki egy kis felületen, mielőtt az egész arcodra felkened. Ha nem okoz problémát, akkor nem hiszem, hogy baja lenne, de ha picit is gyanús, inkább kukázd.

2014. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden alapozóval megtörténhet, normális jelenség, egyáltalán nem a romlottság jele. Mindig össze kell őket rázni használat előtt. A múltkor a Müllerben Bourjois Flower Perfection-t vettem, mind szét volt válva, pedig bontatlan, friss termékek voltak.
2014. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!