Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 14éves lánynak...

Szerintetek egy 14éves lánynak nem áll jól a piros rúzs?

Figyelt kérdés
Mert anya szerint csak felnőtteknek jó:D

2014. szept. 27. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Haaat..Vannak azok az ilyen csini ruzsok,tudod az ilyen baba szinuxDDam tenyleg nem allna jol..Kep esetleg? Az arc is sokat szamit .
2014. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyukádnak!!
2014. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Piros rúzs úgy kb. a 30 fölötti hölgyeknek áll jól, kell hozzá egy életkor, plusz egy stílus, egy kisugárzás, meg telt ajkak, mivel vékony ajkakon nem áll jól.


Szóval, Anyukádnak maximálisan igaza van.

2014. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
14 évesen még semmilyen. Szájfényt használj. Vagy rúzsból bőr színűt, de pirosat semmiképp sem, az alapból nagyon keveseknek áll jó és tényleg csak felnőtt nőknek való. Tudod az egy kicsit "k*rvás", na neked még nem kellene olyannak lenned. :)
2014. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még gyerek vagy. Egy gyerek erős/feltűnő sminkkel inkább nevetséges mint szép.
2014. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolókkal..a piros rúzs a kifinomult nőknek áll jól..kell hozzá egy megjelenés, kisugárzás, stílus, életkor. Egy 14 éves kislányon kifejezetten röhejesen néz ki.
2014. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is röhejesen hat egy 14 éves kislányon, de a 30 fölötti nő is túlzás, persze simán hordhatják, de szerintem alatta is, ha van hozzá stílus meg kisugárzás. Én most figyeltem meg a kampányunk alatt, mivel retró témánk volt, cicaszem+rúzs volt a csajokon, hogy van akinek különösen jól áll, de van akinek egyáltalán nem. De mi 17-18 évesek vagyunk.
2014. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem te vagy Humbert Humbert Lolitája, akkor ne erőltesd.
2014. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
A felettem lévők mint marhaságokat beszélnek,ne hallgass rájuk.Ha te szépnek érzed magad valamiben,ugy is fogod érezni magad,magabiztos leszel és boldog.Érezni fogjak rajtad ezt mások :).Én 17 éves korom óta szinte mindennap vörös ruzst használok,1000000x jobban nézek ki bármelyik másik nőnél aki "érett",megsülnek az irigységtől ahogy néznek az utcán.Aki szép az szép,nem a kor számit.
2015. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!