Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kezdhetem magam sminkelni?

Mikor kezdhetem magam sminkelni?

Figyelt kérdés

Szerintem hogyha szolid és visszafogott nem a sminktől lesz valaki k*rva...

L/12


2010. jan. 24. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
majd 15 évesen
2010. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, kenegesd magad, én is etájt kezdtem, anyám nagy örömére :) Persze csak otthon próbálkoztam, suliba nehogy kifesd magad! 12 évesen még a szolid és visszafogott smink is kirívó és magamutogató, feltűnösködni vágyó. Szerintem. Ráadásul amíg nem szoksz hozzá a festék viseléséhez, szétkened sajna magadon... :S
2010. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 évesen max. labelló, bocsi. Nem a k*rvásság miatt, hanem mert felesleges. Akárhogy nézzük, még gyerek vagy, és a smink egy gyereken kirívó, és nevetséges. Ha majd előjönnek rajtad a pattanások, akkor elkezdhetsz használni korrektort, 13-14 évesen egy kis szempillaspirállal kiegészülve maximum, meg egy kis szájfény. Aztán 16 évesen már kenhetsz magadra, amit akarsz, szemhéjfestéket, szemceruzát, tust, alapozót, rúzst, púdert, aztán majd 18 évesen úgyis visszatérsz az alapsminkhez, mert rájössz, hogy egy kis spirál és szájfény bőven elég:)
2010. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmodom neked hogy nem 13 14 évesen hanem 11 évesen is már pattanásos az ember... de ne zavarjon :P
2010. jan. 25. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

kislány-kislány nagyon tisztában vagy a dolgokkal. a gyerekek többsége 12-13 évesen kezd el durván pattanásosodni nem kifejezetten 11 évesen kell :|

amúgy hugicám is 12 éves és ő is most kezd ebbe belekóstolni, lájtikán szóval ameddig nem viszed túlzásba addig szolidan csinálhatod

2010. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 12 éves lány vagyok. Suliban nem sminkelem magam, se az utcán, de itthon jó szórakozás, szóval itthon igen. Én az iskolában 14 éves korom előtt nem fogom sminkelni magam se így, se úgy...DE ha te úgy gondolod, és szüleid is megengedik, na meg persze ügyesen bánsz a z eszközökkel, akkor a szolid simán elmegy...Ezeke szerint téged ez érdekel, szóval szerintem semmi akadálya! :)
2010. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azoknak mondjuk nem sok mindent tudok megköszönni akik nem valami normálisat írtak, hanem bunkón reagálták le ezt az egészet !!! =)
2010. febr. 26. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!