Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha nem sminkelek?!?!

Baj ha nem sminkelek?!?!

Figyelt kérdés
Igazábol az, h 12 évesek, 6.osak vagyunk, és a 7.esek folyton piszkálnak h milyen gyerekesek vagyunk stb..szerintem arra IS értik h nem sminkelunk meg ilyenek....ÉN szerintem egy 12 évesnek annyira nem kellene sminkelni de mindegy, így is piszkálnak..ráadásul még az öltözködésünkel is bajaik vannak. Pedig az egész 6.évfolyamban az én osztályom öltözik a legjobban, és ezt nem azért mondom mert ekkora az egom..csak ránk mondanak ilyeneket. Nemértem. Én gondolom rosszul, vagy télleg ilyen gyerekesek vagyunk?!

2014. dec. 8. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkoztok azzal, hogy mit mondanak a 7.-esek? Ti is gyerekek vagytok, meg ők is. Milyennek kéne lenni ennyi idős korban?
2014. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A sminkelés nem korhoz kötött....van aki soha nem sminkeli magát,de van aki már 13 évesen kiállhatna a sarokra!Ne foglalkozz velük,csak azért piszkálnak mert idősebbek és azt hiszik ez mindenre feljogosítja őket!
2014. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igazából nem értem a mai fiatalokat... 12 évesen én még a barátaimmal bunkit építettem és kicsit sem érdekelt az, hogy nézek ki, az meg főleg nem, hogy mások mit gondolnak rólam. Szerintem neked se kéne ezzel foglalkoznod. Hidd el eljön majd az idő, amikor nagyon is fontossá válnak az ilyen dolgok, de ez szerintem nem a 12 éves kor. Érezd jól magad, legyél a barátaiddal és ne foglalkozz azzal mit mondanak mások! Így soha az életben nem leszel önálló egyéniség. + arról nem is beszélve, hogy a sminkek milyen káros anyagokat tartalmaznak, amitől már 30 évesen úgy néznél ki mint egy 50 éves. 18/L
2014. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tuluz4931 válasza:
a smink nem egy iskolába való az én véleményem szerint. Én is hatodikos vagyok és nálunk a 8.-osok folyton magassarkúba vannak és sminkelik magukat. Szerintem nem normális ha valaki sminkeli magát ilyen fiatalon.
2014. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is hatodikos vagyok, nállunk egyetlen lány van aki sminkeli magát (hatalmas balfék egyébként), a hetedikesek pedig konkrétan úgy néznek ki mint az utcasarkiak

. A nyolcadikosokkal jol megvagyunk, nem mondom hogy ők nem sminkelik magukat, mert ez nem igaz de mértékkel.

2015. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!