Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen az ideális...

Szerintetek milyen az ideális smink egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés
Szóval röviden bemutatnám a helyzetem: 14 éves vagyok(pontosabban nemsokára 14 leszek most csak 13 de ez mindegy :D ), lány, és jövőre középiskolába fogok járni.Mindenféleképpen sminkelni szeretném magam majd jövőre, de csak minimálisan. Szóval: korrektor, szempillaspirál, szájfény és alapozó vagy BB krém. És ebben szeretnék segítséget kérni tőletek. Melyik a jobb a BB krém vagy az alapozó?? És ezeket milyen ecsettel kell felvinni? Bármilyen sminkeléssel kapcsolatos tanácsot elfogadok. Ja, és a bőröm enyhén zsíros, de van amikor teljesen száraaz. A pattanásokkal is hasonló a helyzetem. Van amikor az arcom olyan mint egy filmsztáré szóval egy minimális hiba sincsen rajta, van amikor éppen elfogadható szóval 2-3-4 pattanás, és van amikor rémes szóval tele van pattanással. És sajnos a szemem alatt mindig karikák vannak. :/ Minden válasznak örülök, és a használhatókat előre is köszönöm. :) :D 13!L

2014. dec. 27. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni hogy a púdert megéri használni?? Ha megéri milyen márkájút és kőpúdert vagy milyet??
2014. dec. 27. 21:12
 2/6 anonim válasza:
62%

inkább BB krémet használj, az természetes anyagokból van és nem olyan káros mint az alapozó:)

14/l

2014. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben semmilyen... Ha nagyon bőrhibás akkor használjon korrektort ha azzal nagyon foltosan néz ki akkor meg alapozzon + maximum szempillaspirál és ajakápoló/szájfény. De 20 évesen sem gondolom hogy sokkal többre lenne szükség ha valaki eleve szép
2014. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
BB krémnek használd az essence pure skin matt effect BB krémet. Pattanástalanító hatása van.:) Korrektorból is egy essence-t ajánlok,a stay naturalt-t. Szerintem ha fényes a bőröd,akkor használj púdert. Ha nem,akkor nem szükséges. Szájfényből valami natúrt viselj :)
2014. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.:) azt tudom ajánlani hogy bármit is használsz a borodre(pl alapozo)csak akkor tedd ha problémás.en is igy csinálom .ha elmulnak akkor nem kenegetem magam fölöslegesen .szerintem egy korrektor jo választás lehet en essenceset használok de nem vagyok megelégedve vele 100%osan...:/ a Catricet sokan dicsérik .Talan aztkiprobahatod.^^ amik ugy mond az 'alapok' amik hasznosak ha vannak,az egy korrektor ,púder ,szempillaspiral,feher szemcerka,esetleg tus,valamint talan színezett ajakapolo,szájfeny .:) amit tudok ajánlani hogy soha ne konturozd,rajzold körbe az egesz szemed feketevel...nincs annál rosszabb..:) remelem tudtam segíteni ^^
2015. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 smile_like_a_minion ***** válasza:
Én azt ajánlom nézd meg followanna-t a youtube-on ő mindent elmagyaráz. Van olyan videója, hogy kezdő sminkkészlet és ott válaszol a kérdéseidre :)
2015. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!