Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink sok, kevés vagy...

Ennyi smink sok, kevés vagy ideális (hétköznap)?

Figyelt kérdés

Szempillaspirál, színezett hidratáló, natúr púder, színtelen ajakápoló.

Szép a bőröm, a púdert csak mattításra használom.


18/L



2012. aug. 20. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elég hétköznapra :)
2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég a hétköznapokra. :)
2012. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod, hogy neked sok vagy kevés.

Rajtam ez kevés lenne, és sz*rul néznék ki vele. De hogy rajtad milyen azt csak te tudhatod.

2012. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven elég.

Volt egy kolléganőm, aki minden nap tust és szemhéjpúdert is használt, meg egyebeket. Egyszer elmentünk úszni és majdnem megijedtem tőle smink nélkül. Nem volt csúnya egyáltalán, csak annyira szokatlan volt, hogy nem ismertem meg először, nagyon furcsa volt a szeme, mintha nem is ő lett volna.

Szóval szerintem a természetesség hosszú távon jobb.

De tudom, hogy ezzel a véleménnyel majdnem egyedül vagyok...

2012. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ideális, soknak semmiképp nem nevezném, főleg, ha szépen van eldolgozva a színezett hidratáló és a púder, mert akkor nem is feltűnő.


Én is hasonló mennyiségű sminket használok a minden napokban. Korrektor, barna szemceruza, szempillaspirál, ajakápoló vagy szájfény. A szemem kiemeli, amennyire szeretem a hétköznapokon kiemelni a szememet, az apróbb bőrhibákat elfedi, más nem is kell. Külön előnye, hogy 5 perc alatt lazán kész van. :)

17/L

2012. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!