Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Be fog gyulladni az orrpiercin...

Be fog gyulladni az orrpiercingem?

Figyelt kérdés
Augusztus 21-én szúrattam az orrpiercingemet, azóta volt már begyulladva a piercing minősége miatt, visszamentem a piercingeshez, lekezelte, megcsinálta, kicserélte orvosi fémre, meggyógyult. Tetran kenőccsel és Egisept fertőtlenítő spray-jel kezeltem. Aztán annyira meggyógyult, hogy saját magamnak kicserélhettem egy másik orvosi fém piercingre (kampós végűt bogyós végűre), lefertőtlenítettem, minden rendben volt. 2-3 hetére rá álmomban kirántottam véletlenül, azóta kicsit ránőtt az ékszerre a bőr, ráadásul a kő is kiesett belőle, úgyhogy gondoltam, majd meggyógyul megint, és kicserélem. Karácsonyra kaptam egy ugyancsak bogyós végű orvosi fém piercinget, de nem tudtam kivenni a másikat. Tetrannal és Egisepttel kezeltem megint napokig. Végül is kivettem ma, a másikat jól lefújtam Egisepttel, az orromat is megmostam, lefertőtlenítettem, a kezemet is, aztán nagy nehezen sikerült beraknom az újat. De mivel kicsit meg volt duzzadva az orrom, tulajdonképpen újra átszúrtam a lyukat, éreztem is, ahogy pattant. Elkezdett vérezni, lemostam, lefertőtlenítettem megint az egészet, a sebet, a piercing szárát és a seb környékét. Most fáj egy picit, de majd kicsit később bekenem Tetrannal. Ennek ellenére benne van a pakliban, hogy be fog gyulladni? Úgy hallottam és olvastam, hogy a Tetran antibiotikumos kenőcs, a piercinges srác és még sokan mások is ezt ajánlották. Természetesen vissza megyek hozzá, ha gond van, de addig izgulok, hogy begyullad. Van esély rá?

2014. dec. 31. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenképpen ilyen pc-t szeretnél? nekem 2 hétig volt kampós amikor csináltattam, de azzal állandan csak a baj volt, nagyon sokszor rántottam ki. nekem utána karika lett és azzal abszolút semmi probléma nincs.
2014. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Karikám volt és lesz is, de a pc-s srác még nem rendelte meg. Csak addig ideiglenes van kő benne.
2015. jan. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!