Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért nem köt meg a zselé a...

Mért nem köt meg a zselé a körmömön?

Figyelt kérdés
hobbiként elkezdtem műkörmöt csinálni magamnak de a zselé nem köt meg és a tipp rész is átlátszik a zselé alatt:Sez mitől van?pedig lereszeltem:S segitsetek:S
2010. febr. 4. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy segíteni tudjunk részletesen lekéne írnod, hogy csinlálod...
2010. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát életem első műkörme amit magamnak csináltam. lereszeltem, rákentem egy ilyen 3az 1 ben zsírtalanítót aztán tettem fel a tippeket azokat is összereszeltem rá a zselé beraktam lámpába 3 percre mert a zselé 3 perces.direkt vékonyan kentem hogy majd még jön egy réteg de addig már nem jutottam el:( kivettem de ragadt:S viszatettem kb 7percig bent volt elegem lett aztán kivettem kb + 15 perc kellet aztán levegön megkötött teli ment szöszökkel érdes lett aztán láttam hogy a tipp a zselé alatt át látszik:S valamit nagyon elcseszhettem:( gondoltam h az első nehéz lesz de nem hittem hogy így elcseszem:(
2010. febr. 4. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Le kell fixálni. Az már megkötött a ragacsot töröld le körömlakk lemosóval.
2010. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösziii:$ és a tipp mért látszódhat át?:$
2010. febr. 4. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet h levegős marad, tegyél rá többet ha megfolyik akkor letörlöd.
2010. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igy a köröm közepén látszik keresztbe a tipp széle:(
2010. febr. 4. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Acetonmentes körömlakk lakosóval tudod fixálni! :)
2014. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Törölgesd át vele és jó lesz, nekem is ez volt. Az átlátszást viszont nem tudom.
2014. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!