Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Éves színes Big Eyes kontaktle...

Kuinagi kérdése:

Éves színes Big Eyes kontaktlencse. Első használat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban érkezik meg a színes kontaktlencsém (1éves, 16mm-es, lágy lencse, nem dioptriás)

Soha nem használtam még ezelőtt! Tudna valaki segíteni abban, hogy pl milyen folyadék kell hozzá? illetve hogy is kezdjek neki? A behelyezést tudom, viszont első használat előtt is kell áztatni az ápoló folyadékba? vagy a kis üvegből kiszedve már használhatom is? Illetve sminkkel mennyire kompatibilisek a lencsék?

A válaszokat előre is köszönöm


2015. febr. 19. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én dm-es folyadékot használok hozzá (lilát). A kis üvegből kiszedve azért finoman átdörzsölném friss folyadékkal, mert ki tudja mióta áll amiben küldték.. Sminkelés előtt tedd be és sminklemosás előtt vedd ki! Ha még van valami kérdésed nyugodtan írj! :)
2015. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A folyadék nevét le tudnád nekem írni? és azt hogy kb mennyi? csak hogy tudjam mit kell keresnem (^////^)
2015. febr. 19. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossmannban van BestView nevű folyadék, 1200 ft körül van ha minden igaz. Én azt használom. Kb 4 hónapig elég.
2015. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! meg fogom keresni azt is!
2015. febr. 20. 08:30
 5/5 anonim válasza:
Szia, el tudnád küldeni a linket ahonnan rendelted? Előre is kösz ^^
2015. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!