Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért vannak ilyen vélemények...

Miért vannak ilyen vélemények a piros rúzsról?

Figyelt kérdés

Hogy csak keveseknek áll jól, hogy csak 30 felett jó, hogy nappalra nem jó, stb.

Szerintem jól néz ki egy 18 éves lányon is akár, meg nappalra is, és nem hiszem, hogy sok lányon lenne borzalmas.

Meg egyébként nem is kihívó.


Ti mit gondoltok?


2015. ápr. 5. 16:30
 1/10 anonim válasza:
Az tény, hogy nagyon fiataloknak nem áll jól...de szerintem akinek hófehér bőre van annak jól áll.
2015. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én imádom :) sztem jól állhat neked is


én a piros körmöket is imádom... bármi is legyen a jelentése :D

2015. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem áll jól mindenkinek, de nem az életkor miatt. Van akinek 50 évesen sem áll jól. Feltűnő, ezért kell tudni viselni. A pirosnak is nagyon sok árnyalata van. Ha nem megfelelőt választunk, akkor hülyén fog kinézni mindegy, hogy hány évesek vagyunk.

És vannak olyan helyek, alkalmak, ahova nem való. Pl. temetésre, iskolába hétköznapra, állásinterjúra.

2015. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert az emberek tulzottan korlátoltak,és aki ilyen korlátolt mint a többség,aki kerülgeti meg hagy ne mondjam b*** a szabályokkal,mindig hatástalanul fog kinézni,mindig látszani fog rajta az a rengeteg függés és félelem,kötődés pontokhoz,nem a belső erős energiák kisugárzása, a mindent elsöprő egyéniség,ami természetesen egy ilyen beálitottságu embernél nem létezik.Az oké,hogy a többség ilyen,de attól aki esetleg alkalmas lenne kievickélni ebből a nevetséges bábszinház szabályhalmazból azt lefikázzák...gndlm megáll az ész,ne is hallgass erre a halotti beszédre.Tükörbe nézel,tetszik,jól érzed magad,oda mész ahova,akkor és amikor.Ahol a szabályok megkéne erősen jelenjenek az az életben kell legyenek,abban,hogy törekedjünk jóknak és bölcseknek lenni valódi világi kérdésekben.De a mai világban egy génkezelt bunkó idiótát nevelnek mindenkiből az élet lényegét nem tanitsák,csak elásnak teljesen a sorba,vagy teljesen kidobnak onnan és leszek egy csaponc.
2015. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem áll jól a nagyon fiataloknak, egy 13-14 éves kislánynak pl egyszerűen még nem való.. Te már nem vagy fiatal hozzá, de ettől még lehet, hogy előnytelen. 10-ből 5 lányon, aki hordja, nagyon hülyén néz ki, szerintem.
2015. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

NEm a piros rúzzsal van a baj, hanem ha pl full szemsmink, kiló alapozó, stb társul hozzá.

Egy szép piros rúzs, egy enyhe szemsminkkel bárkinek jól állhat, csak az áranyalatokat meg a mennyiséget kell eltalálni. A kevesebb több ilyenkor is.

(Mondjuk nyilván egy 14 éves lányon ne legyen piros rúzs)

2015. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon fiataloknak nem áll jól, akkor sem, ha az éppen divat... csomó 14-15 éves lány azt hiszi, hogy már nő, és kenik a piros rúzst, mikor ezzel csak koravén kis r...knek tűnnek, vagy mint az ovisok, akik felfedezték anyu sminktáskáját. Persze lehet, hogy Instagramon jól néznek ki benne, miután annyira agyonfilterezték, hogy lassan fel sem lehet őket ismerni.


Nappalra meg nem mindegy, hova veszi fel vki a piros rúzst. Suliba, konzervatív munkahelyre nem illik - sztem ezért mondják azt, hogy nappalra ne. De egy kötetlenebb munkahelyre vagy egy találkozóra simán jó.

2015. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pirosnak van egy csomó árnyalata, de tapasztalatom szerint 10-ből legfeljebb 5 nő találja el a hozzá illőt. Nekem is rosszat ajánlott a sminkes, amikor legutoljára venni akartam, pedig neki ez a szakmája. Egész nap lehet hordani, de egy nappali piros sminkhez megfelelő ruházatot kell párosítani és akkor nem lesz sok.
2015. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak tudni kell viselni. Valaki tudja, valaki nem tudja.
2015. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valakinek jól áll, valakinek nem

Egyébként én nem ájulok el a piros rúzstól vagy körömtől.

2015. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!