Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek meg lehet-e...

Szerintetek meg lehet-e valósítani, ha a vanília pudinghoz piros étel színezéket öntök, piros lesz? Vélemények esetleg tapasztalatok? :D

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
azért hívják piros ételfestéknek,hogy piros legyen.
2012. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha keveset raksz bele akkor rózsaszínű lesz ha többet vagy sokat akkor meg piros lesz.

Szóval megvalósítható. :)

2012. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak értelme nem lenne mert a színek kötődnek ízekhez.A piros inkább a málnához.
2012. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen a málna lenne jó de fontos hogy piros legyen és puding! sajnos az eper és a puncs puding is csak rózsaszín! :( És úgy gondoltam a vaníliát könnyebb megszínezni! :)
2012. okt. 18. 21:01
 5/7 anonim válasza:
Nagyon sok piros ételfesték fog kelleni a vanília pudingba, hogy piros legyen. Nagyon valószínű, hogy mire eléred a kellő színt, már érződni fog a színezék íze. Én inkább próbálkoznék valami eleve pirosas színű pudinggal, hiszen annak a színe már "félig kész".
2012. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boleroporral (málnás, epres, meggyes) nagyon erős színt is el tudsz érni. kevés vízben oldj fel keveset, és így próbágasd a kívánt árnyalatig. az ízre is gondolj, mert akár a színe az íze is inzenzív.én még tejszínhabot is színeztem már vele.
2012. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy evőkanál kellett, és egyáltalán nem lett más az íze! Még fura is volt hogy piros, és vanilia íze van! :) De mindenkinek köszönöm a válaszokat, most egy másik receptben kipróbálom ez a bolero poros megoldást! :)
2012. okt. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!