Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire sminkelhetem magam?

Mennyire sminkelhetem magam?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. A velem egykorú osztálytársaim, ismerőseim, púdert-szempillaspirált,szájfényt-szempilla göndörítőt használnak. Ezt túlzásnak tartom.. Meddig/mennyi egészséges sminkből? Én szempillaspirált szoktam használni, néha korrektort mert örökölten karikásak a szemeim, és pattanásos vagyok.

2012. szept. 22. 19:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy van aki már fekete szemceruzát és szemhéjtust használ.
2012. szept. 22. 19:17
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor, szempillaspirál, szájfény okés ennyi idősen. Púderből csak átlátszó, az is csak akkor ha fénylik a fejed és zavar.
2012. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
86%
én csak korrektor és átlátszó spirál ..ennyi :D 12/L
2012. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire akarod. Nem az osztálytársaidhoz kell igazodnod.
2012. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ennyi évesen még ne sminkeld magad.:)Korrektor és szájfény jó,de alapozót,púdert még ne használj,mert tönkreteszi a bőröd.Én 13 vagyok,de csak néha szoktam korrektort használni,szerencsére a bőröm nem problémás.=)
2012. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen sminkelni?!!

Én is fiatal vagyok, 17 éves, de amikor én voltam 12-13 éves nem volt divat sminkelni magunkat. Pedig nem olyan rég volt az. Max. alkalmakra sminkeltünk pl. karácsony, húsvét, szülinap, akkor is csak szempillaspirál és szájfény.


Szerintem fölösleges még sminkelni, hosszútávon semmi pozitív hatása nincs. Hamarabb öregszik a bőr, ha túl sokat sminkeled.

Ha mindenáron akarod sminkelni maradj a szempillaspirálnál és a korrektornál, többet ne használj.

2012. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan mondom..Mennyi ilyen kérdés van itt..Bugyuta ez a kérdés, mert 1. Tök mindegy, hogy ki mit fog itt neked leírni, ha te nem akarsz erősebben sminkelni akkor úgy sem fogsz. 2. Szerintem, nem hogy túlzás hanem alig smink, teljesen átlagos amit az osztálytársaid csinálnak, és SEMMI rossz nincs benne. Szerintem ebben a korban illetve a későbbiekben is egy alap smink a : szemceruza , szempillaspirál, tus + szép csillogós szájfény ( ha vannak bőrhibák kis alapozó vagy korrektor ) illetve lehet valami fehér vagy barackszínű kis csillogós szemhéjpúder is. Ez csak dob mindenkin és finom , csinos lesz. Ettől senki nem lesz ri*ancos, vagy koravén, sem rossz. És a hozzászólok véleményéhez pedig szerintem inkább az a gond ha valaki 16,17,18 évesen még nem sminkel.
2012. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 évesen egyszer felkentem magamra anyukám szemhéjfestékét, ami nagy kék monoklikat eredményezett, és így mentem egy "buliba", és azt hittem, hogy ettől menő vagyok és szép.. Idáig tartott a sminkelésem.

Egy tizessel vagyok nálad idősebb, és még mindig nem sminkelek egyáltalán. Tehát, szerintem neked sem kell.

2012. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
12 évesen alap a szempillaspirál, szemceruza és tus???? te jó ég!! tényleg nem kéne még sminkelni magad...
2012. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős lányokon nevetségesen áll a sok smink, ne erőltesd. Én is látok pár ilyet sulinkban, a menőtől nagyon messze vannak, unalmas perceinkben rajtuk szoktunk röhögni.

Szolid szempillaspirált használhatsz, korrektort is, mást ne.

Persze látni kellene ehhez téged, mert van, akin nagyon fiatalon is jól mutat, de ahhoz kell egy stílus és kisugárzás meg érettség, ami ebben a korban 100 lányból egynek ha van. Ha éppen ez a kivétel vagy akkor még nincs is gond vele, de ha nem, akkor lejáratod magad.

2012. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!