Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hianyzik az orrpiercingem kb...

Hianyzik az orrpiercingem kb tobb mint 2 ev utan ujra szuratnam valaki tanacs?

Figyelt kérdés
szoval olyan 15-16 eves koromtol volt orrpiercingem. hordtam vagy 2 evig aztan beforrt atszurtam pc-t elhagytam ismet atszurtam ismet elhagytam. sokszor volt mar atszurva es ott a heg is. nem teljesen szabalyos a lyuk helye de szerintem nem gaz. en nagyon szerettem, hianyzik ujbol. szerintetek ujra szurassam? lehetnek valami komplikacioi pl h a porc leszakad vagy nem tudom. privatban kuldenek kepet. valaki mondjon velemenyt lecci:)
2015. máj. 22. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy piercingest kérdezd, semmiképpen se lövesd, kizárólag szurasd. Nem lesz gond, nekem egymás mellett 2 pc van, az neccesebb.
2015. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond. az orrcimpában nincsen porc :D
2015. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mi ropog ha atszurjak?:D a bor?
2015. máj. 22. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
igen :D a porc átszúrása jóval fájdalmasabb, és a porc keményebb is :D az orrodban is van porc, pl a két orrlyukat között, ott érezni is. de az orrcimpa az csak bőr, némi izommal :D
2015. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az orrcimpa porc, úgy ropogott mint a fülem teteje, talán még jobban is, a piercer szerint is porc és egyszer találkoztam egy csajjal aki mesélte hogy mikor belőtték neki az orr pc-t összetört a porca, azért laposabb az egyik fele mint a másik (am a porctörés lövésnél tényleg kockázat)
2015. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!