Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen korai sminkelni?

14 évesen korai sminkelni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és szempillaspirált használok, és különleges alkalmakra pedig még szemöldökceruzát. Szerintem egyátalán nem korai, főleg, hogy nem sminkelem magam durván.

Hallottam egy csomó embertől, hogy korai. Nektek mi a véleményetek erről? Mindenkinek érdekel a véleménye. Köszönöm szépen:)


2015. júl. 7. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

én is 14 évesen kezdtem szempilla spirállal, aztán kis szemceruza:)

szerintem most kell elkezdeni megtanulni

én 15 évesen már tust használtam (csak szolidan)

és inkább bénáztam akkor mint most

mármint abba is bele kellet jönni

de pl. van egy barátnőm aki soha nem sminkelte magát és vajóban nincs is rá szüksége

2015. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14 évesen spirál teljesen oké, az még nem is igazán sminkelés.

én 25 vagyok, 14 évesen kezdtem spirálozni én is.

2015. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 14 voltam, a szemceruzát is akkor próbáltam ki. Tussal még nem nagyon kell próbálkoznod, mert az jó eséllyel csak bénázás lesz.
2015. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén 14 évesen kezdtem. Akkor nagyon béna voltam (nem mintha most jobb lennék), ráadásul szerintem túl sokat is használtam: Alapozó, korrektor,púder, ceruza, spirál, szemöldökceruza.

Hamar kiszerettem ebből a sok sminkből, azóta maradt: Korrektor, spirál, szemöldökceruza, néha szemceruza és mattító púder a T-vonalnál.

2015. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!