Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Conch piercinggel kapcsolatos...

Conch piercinggel kapcsolatos kérdéseim vannak. Mennyi idő a gyógyulása? Megfelelő e az amit vettem utókezelésre? Stb.

Figyelt kérdés
Mindenem megvan ahhoz, hogy csináljak magamnak piercinget, titán talpas piercinget szeretnék elsőnek belerakni, hogy gyorsabban tudjon gyógyulni, octiseptet használnék kezeléséhez (műtéti sebeket is ezzel fertőtlenítenek), nagyjából mennyi idő lesz a gyógyulása és mennyi idő után cserélhetem ki patkó alakú piercingre? Azt olvastam hogy az első 2hétben nem szabad mozgatni, ez igaz? Mert sima fülbevalókat is mozgatni kell, hogy ne gyulladjon be.

2015. júl. 8. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyulást úgy érted, hogy mennyi ideig fáj? Nem tudom, hónapokig, de én kivettem három hónap után, mert eltörte a porcom, nem volt gyulladt, de ronda vörös igen és nem tudtam aludni rajta. Mondjuk én a rook szúrásánál is eltörtem a porcom, úgyhogy felhagytam a vastag porc átszúrásával, ehhez béna vagyok.
2015. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszan gyógyult úgy 3-4 hónapon át. Mindenképp talpas piercinget szúrj, mert sokkal gyorsabban és fájdalommentesebben gyógyul. Nekem a szemöldök piercingtől és karikától vadhúsos lett +fájt is, mintha újraszúrtam volna.. Szerintem nem éri meg, de próbálkozni lehet. Nem vagyunk egyformák. :)

Igaz, hogy a porcba szúrt piercinget tilos mozgatni!

2015. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!