Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 13 éves korban...

Szerintetek 13 éves korban mennyi az ideális smink?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szempillaspirált, és szájfényt használok.:)

13/l

2015. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
korrektor. másra nincs szükség, hiszen gyerek vagy még.
2015. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

13 évesen csak bőrápolás,de ha még nem vagy a csúnya bőrű időszakodba,akkor az sem kell!

Ne már,hogy ne lehessen kibírni a 7. osztályt smink nélkül...

2015. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi
2015. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Korrektort, színes labellót használtam és ritkán szempillaspirált.
2015. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Előző 14/L
2015. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szép a bőröd,akkor szerintem semmit se kenj rá,ha vannak pattanásaid,akkor korrektor,és a szem alá is mehet,ajánlom az essence stay all day folyékony korrektorát,1000Ft alatt van,és nagyon jó,és bőven elég még neked:) Ha semmilyen problémád nincs a bőröddel,akkor szempillaspirál is elég:)
2015. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha nincsenek bőrproblémáid,semennyi. Nekem elég ronda volt a bőröm, ezért korrektort használtam,meg púderrel fixáltam. Nyolcadikban meg csak a szemöldökömet töltöttem ki porral, mert a sötétbarna hajamhoz elég hülyén passzolt a világosszőke szemöldök. Ne ess túlzásba szerintem, mert elég undorító mikor egy nagyon fiatal lányon sok smink van.
2015. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a borod zavar, akkor korrektor, maximum BB krem, konyorgom alapozot ne hasznaljatok, plane a mindennapokra. Borzaszto disszonansan nez ki egy ilyen fiatal lanyon, plane hogy altalaban nem sikerul rendeltetesszeruen hasznalni. Inkabb fektesd a hangsulyt a borapolasra, hogy a termeszetes szepseget tudd kidomboritani. Nem attol leszel szep, ha latszik a smink, remelem ezt nehanyan egyszercsak megertik. Ha amugy sem pattanasos, olajos a borod, akkor ne hasznalj semmit. Szemre esetleg szempillaspiralt es valami nagyon vilagos, nude szemhejpudert, ne legyen feltuno. Tust es szemceruzat talan kulonleges alkalmakra ajanlom kiserletezni. Remelem valamennyit segitettem :)
2015. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!