Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BB krém alkalmas mindennapos...

A BB krém alkalmas mindennapos használatra?

Figyelt kérdés

Ettől nem öregszik az ember hamarabb?

Csak nekem sötét a Garnier BB krém világos változata?

Hogy csináljam,hogy ne üssön el nagyon a nyakamtól?



2014. febr. 26. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

a BB krém is tulajdonképpen egy alapozó csak gyengébb és hidratáló hatású.

ha a világos BB krém is sötét akkor próbálj ki egy más márkát.

a nyakad is krémezd be egy kicsit és akkor nem lesz gond :)

2014. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet épp arra van. A jó minöságű sima lapozó sem öregiti a bört. Ez egy tévhit. Ha éjszaka pihen a böröd és este alaposan letisztitod, hidratálod a böröd akkkor nem lesz semmi bagatyv köetkezménye, söt manapság már sok alapozóban van ápolószer is ami mnapközben is táplálja abört. Az a fontos hogy börtipusnak megfelelő legyen. (kozmetikus vagyok)
2014. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát az ember tutira nem öregszik meg hamarabb...
2014. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sem az alapozóktól, sem a BB/CC/DD/EE krémektől nem öregszik a bőr hamarabb.

A garnier borzasztóan narancssárga, szerintem a koreaiak jobbak fehér vagy világos bőrre.

Ne használj sötétebbet, az az egyik legdurvább hiba...Ha csak kicsit tér el, akkor transzparens púderrel lehet javítani.

2014. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elírtam,a bőr öregszik*

nem az ember:)

vagyis az ember bőre: D de ez legyen a legnagyobb gond kedves okos válaszoló,ha már segíteni nem tudtál: D

A többieknek nagyon szépen köszönöm!:)

és a koreai alapozók/BB-k közül milyeneket lehet kapni itt Magyarországon?

2014. febr. 26. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Neten bármilyet lehet rendelni, külföldi webshopokból, ebay, stb.

De bolti is van ami világos, a legvilágosabb az Eveline BB, milliószor jobb a Garniernél minőségben is.

Ha elüt a nyakadtól ne használd mert az elég vicces látvány. Na meg napközbe minden kence kopik és elég gáz ha foltos vagy mert nem jó a szín.

2014. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sálat hordok,így nem látszik,nyáron meg úgyis barnább leszek de akkor úgysem fogok használni mivel leolvad rólam...sőt...szinte már most is,mivel nagyon izzadós és folyékonyabb.

Köszönöm a választ:)

2014. febr. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!