Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megbízható, eredeti parfümöket...

Megbízható, eredeti parfümöket árusító webáruházat tudtok?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy csak azok írjanak akik ismerik a különbséget az eredeti és az eredetihez megtévesztő igényességgel hasonlító parfümök között!

Vásároltam már néhány webáruházban, de mintha nem lenne az a minőség mint régen.

Érdekes, hogy amikor a Douglas parfümériában szagolok meg egy parfümöt, határozottan érehető különbség van a Douglas javára. (persze írhatnám a müllert is egyebeket a douglas mellé)



2015. okt. 25. 10:07
 1/1 anonim válasza:
Én az iparfumériáról szoktam rendelni, általában olyanokat amiből még nem láttam hamisítványt. Érdemes kipróbálni néhány számunkra ismeretlenebb márkát is, mert nem biztos, hogy a név számít. Nagyon jók pl az Ajmal, Rasasi, Al Haramain, Clean, Max Azria illatok, lehet kicsi mintát rendelni belőlük.
2015. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!