Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercingesek! Szerintetek...

Piercingesek! Szerintetek ilyenkor mit érdemes?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és ameddig be nem töltöm a 18at nem csinaltathatok pc-t szülői jelenlét nélkül, ha jól tudom. Otthon viszont közölték velem, hogy ez hülyeség és mi van, ha például begyullad vagy valami, akkor hogyan fog kinézni. Nektek volt gond a belövés után? Esetleg akinek nem engedték a szülei, mit csinált? Jobb lenne, ha várnék ameddig magamtól megcsináltathatom?

2015. okt. 29. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány olyan üzlet van a közeledben, tehát hány közül válogathatsz, ahol ilyet csinálnak,d e én azt ajánlom amilyen messze csak lehet, menj el mindegyik boltba. Figyeld meg, hogyan csinálja az adott ember a dolgokat, milyen eszközöket használ, hogy viselkedik a vendégekkel, mi az általános vélemény az üzletről, mennyire tiszta és szimpatikus a hely és KÉRDEZZ.

Meg te is utána nézhetsz neten pár apróságnak.


Várj, amíg 18 leszel - az idő mindig sokat segít, pláne ha olyan csapongó vagy, mint pl én. meg utána szabadon teszel, amit akarsz.

2015. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából találtam üzletet,amiről jókat hallottam és várnék is szívesen, csak változásra van szükségem és a külsőmet fel akarnám vele dobni.
2015. okt. 29. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy év nem olyan hosszú idő, próbáld megvárni ::). Vagy nem tudom, milyen piercinget, de próbáld meggyőzni őket azzal, hogy valami szolidat csináltatsz, pl. fülbe vagy köldökbe, ahol nem látszik mindig. Hátha ez segít. A gyulladás meg nem egy tragédia, mondjuk a köldöké nem kellemes és elég csúnya, de le lehet vinni. Octenisept spray zseniális erre. Négy helix, 1 tragus, 1 industrial, egy orr és 1 köldökpiercingem van, ebből csak a tragus gyulladt be meg a köldök. Az egyiket a kicsi émszer miatt kellett megpiszkálni, azért, a másik meg csak kritikus helyen van :). Szóval magától nem gyullad be. Ha vigyázol rá, felelősségteljesen kezeled, jó ékszereket veszel, és nem vacak bizsukat, akkor nem lesz velük semmi baj. Próbáld még talán ezzel meggyőzni őket, hogy felelősségteljesen vigyázol rájuk, ápolod, stb. És szúrass mindenképp. Egyedül a fülcimpába nincs gond a lövéssel, de ha orrba vagy köldökbe szeretnéd, szúrasd - az előbbit bizonyos helyeken érzéstelenitik is, ha kéred :).
2015. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ebből most sokat tudtam meg. Igazából a számra és az orromra szeretnék, de ők a szájon akadtak ki nagyon, mert ha csináltatok egyet a jobb alsó részre és begyullad az feltűnő. Még majd próbálkozom, más nem akkor majd jövőre.
2015. okt. 30. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem köldökben nagyon jól néz ki és állatira sexis. Ha nagyon akarsz, akkor valaki ir egy meghatalmazást, ugysem ellenörzi senki....
2015. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az orrpiercing mellett jó érv, hogy gyorsan gyógyul, szinte foglalkozni sem kell vele. Persze azért érdemes, de tényleg elég igénytelen. :) Ezt elmondhatod még nekik. Bár nem tudom, septum vagy sima nostril, én a nostrilról beszélek.
2015. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont mikor bementem érdeklődni a szalonba ott volt egy 16 éves srác a nagynénjével és akkor is felhívták a szüleit hiába volt meghatalmazása. Egyébként az orr pc-t lehet jobban megengednék, de nem tudom. Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 30. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lövik, szúrják. és begyullad, igen. egyéntől függ, kinek mennyi idő kell a gyógyuláshoz(nekem sok). várj 18éves korodig, és akkor nem kell szülői beleegyezés. attól is függ, hová szeretnéd. várj és akkor már a te "gondod" lesz. figyelni kell rá, van amelyik különösen kényes(felszíni, azaz ún. surface piercing-ekre nagyon kell vigyázni).
2015. nov. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ajakba nekem bedagadt egy ideig. aztán az lelohad. elmúlik. kezelni kell phlogosol-al, nem ihatsz/ehetsz tejterméket 2hétig. orrba semmi ilyesmi, ott betadine-al fertőtlenítsd esténként(mert ugye jellegzetes színe van az oldatnakés a krémnek is).... köldökben nekem 2db van.... szenvedek az alsóval :D :D :D
2015. nov. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!