Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes elkezdenem?

Szerintetek érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés

Elindítottam egy sminkes youtube csatornát, viszont nem tudom még ha érdemes magyarul elkezdenem, vagy válasszam inkább az angolt... ez az egyik videóm https://www.youtube.com/watch?v=0Jdubz55S2Q

szerintetek milyen?



2015. dec. 6. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jó lehetett,ha már eltávolítottad a videót.
2015. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, a videót eltávolítottam, mert változtattam rajta pár dolgot.. Itt megtalálható https://www.youtube.com/watch?v=J96iYoNMxlA
2015. dec. 6. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:

megnèztem a szemöldös videót is.szerintem jó,de mindenkèpp utólag vedd fel hangon,hogy mit hogy csinálsz,milyen márkájú termèket használsz stb.. ès utólag vágd alá a hangot.

vagy felirat kússzon be a lèpèsekkel ès a felhasznált eszközökkel.

èn maradnèk a magyar mellett,de akár 2x is felrakhatod különböző nyelveken

ja ès sztem picit rakd messzebb a kamerát.

de amúgy nem rossz,lènyegre tőrő,rövid videók. az ilyeneket szeretem.

ja ès van èrzèked a sminkekelèshez,szèp is vagy,nem is 13 èves vagy.már ez is sokat dob:)

mèg annyi, hogy mutasd is a palettát mielőtt felviszed a festèket

2015. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja szerintem megtaláltam a blogod is. ott a saját fotókat hiányoltam pl a mi van a táskámban posztnál.

(ha nem a te blogod bocsi:D)

2015. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=6iFjLZI4ot4

Ez a videóm pontosan olyan, amilyet leírtál :)

Mutatok minden terméket , beszélek is róluk, viszont szerettem volna látni melyik jobb, még csak próbálgatok.

Igen, a blog az enyém, köszönöm szépen az ötleteket/tanácsokat, próbálok minden visszajelzésből levonni valami hasznosat ♥ 22 vagyok, fura is lenne 13 évesen smink tanácsokat osztogatni :) Szép estét :*

2015. dec. 6. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:

tudom,hogy annyi vagy, csak azért írtam,hogy szerintem relevánsabb egy felnőtt nő sminkes videója,mint a manapság népszerű 13-14 éves kislányoké.

sok sikert:)

2015. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ♥
2015. dec. 8. 08:20
 8/8 anonim válasza:
szerintem tok jó :) a hangra picit figyelj de amúgy tök jók :) angolnak az az előnye hogy szélesebb lesz a nézőköröd magyarnak az hogy a kevésbé széléles nézőköröd hazai lesz :)
2015. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!