Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tabló fotózásra. Mennyire...

Tabló fotózásra. Mennyire illik sminkelni?

Figyelt kérdés
Általános iskolás tabló fotózás lesz. Én nem nagyon sminkelem magam. Max. korrektor, spirál, meg szájfény, de azt sem mindig. Én úgy gondoltam, hogy ezeken felül még egy kis szemhéjpúdert, és kőpúdert is rakok... Ez megfelelő?
2010. márc. 31. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arcodat alapozd le. Halvány, csillogó szájfény. A szemed lehet akár olyan hogy szemhéjtus felül és szempillaspirál. (egyszerű szolid) De a füstös szem is nagyon szép (de ezt nehezebb megcsinálni)
2010. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem használhatsz alapozót, kőpúdert bár a képeket amúgy is retusálják és minden bőrhibát eltüntetnek. szerintem a tussal meg a sötétebb színekkel vigyázz, mert a fotón a makulátlan bőrödhöz furcsán hathat. Szerintem ne húzd ki, inkább csináld meg a szemeid kissé füstösre.
2010. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miénket anyon retusálták annó borzasztó volt
2018. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!