Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon más a sminktől a...

Nagyon más a sminktől a fejetek, mint smink nélkül? Férfiak mit szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

Nőktől kérdem: alapozó, púder, szemfesték után nagyon más az arcotok? Vagy nem használtok annyit? Vagy bőrhiba, szem alatti sötét karikák vagy bármi miatt jobban érzitek magatokat, ha nappal csak sminkben mutatkoztok?


Férfiak: Mit gondoltok egy olyan nőről, akinek más a feje sminkben, mert bőrhibát vagy szem alatti sötét karikákat fed el vele? Mikor először látod smink nélkül mi a véleményed róla? Jobban áll neki, ha sminkel vagy nem is kéne annyi sminket használnia és vállalja fel, hogy nem olyan előnyös, mint az, aki szebb bőrrel született?



2016. márc. 20. 08:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csak bőrhibákra használok sminket, mert másképp vacakul érzem magam... rondának. Ezzel együtt nézek úgy ki mint más nők smink nélkül. Szóval nem tökéletesre mázolom magam.
2016. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon csúnya az arcomon a bőr, piros is, a pórusaim hatalmasak, hiába tisztítom őket, a sok pici fekete pötty beteríti az egész fejemet és nagyon zavar. Próbálkozom sminkkel, de nem vagyok valami jó benne. Ha felrakom az alapozót, jobban érzem magam, mert nem olyan csúnyák a pórusaim, ugyanakkor iszonyúan fényesedik az arcom és zsírosodik, szóval az meg megint tök kellemetlen...

Alapozón kívül próbálkozom a szemöldökön festésével, de szörnyen amatőr vagyok ehhez is...

A szempillaspirál az, ami a mindennapjaim szerves része, azt nem lehet nagyon elrontani... :D


Párom ki nem állhatja, ha sminkelem magam. Sajnos nem nagyon hajlandó elfogadni, hogy én kényelmetlenül érzem magam a bőrömben...


23/L

2016. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Csak a szemem sminkelem mert a -10es szemüveg egy "kicsit" kicsinyíti, de nincs sok különbség, annyi hogy álmosabbank tűnök.

Viszont egyszer kaptam egy ilyen teljes modell sminket, szerintem barátom nem ismert volna rám ha szembejövök az utcán, nagyon durva volt.

2016. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*álmosabbnak tűnök smink nélkül
2016. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon, de őszintén szólva annyira meguntam az állandó igazítgatást, kenegetést, hogy abbahagytam, néha szempillaspirál, de azt is keveset, mert a szemem amúgy is érzékeny ezekre legújabban, emiatt volt egy kisebb "műtétem" ha lehet ennek nevezni... Pedig rendesen letakarítottam a sminket, csak ugye belement a szemembe is azt nem mindig vettem észre, mert nem zavart. Na de nem ez a lényeg :D Nekem speciel már furcsa tőle, látom a piheszőröcskéket, a púdertől, ami nagyon zavar. Meg eltömíti a pólusokat és csak rosszabb a bőröm mint volt. (Hiába vannak ilyen meg olyan jól szellőzők, azért városban összeszedem a port is az meg benne marad, odanyúlok, elmaszatolom kicsit véletlenül, belemegy a bőrömbe, aztán be is gyullad sokszor :( )
2016. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nekem se túl szép a bőröm sajnos, így azt általában mindig korrigálom, ez sokat dob a megjelenésemen, de nem érzem úgy, hogy ettől nagyon más lenne a 'fejem'. ugyanúgy nézek ki, csak a bőröm egységesebbnek tűnik. szerintem az átlagos minimál sminktől nem lesz senkinek nagyon más a 'feje' én azt tartom durvának, amikor valaki 10 kilót lekontúroz a kövér arcáról (mondjuk ez inkább képeken tud működni, élőben úgy is látszik) vagy lemossa a sminket és 3 szál szemöldöke van, leszedi a hatalmas fekete műszempillát és van szintén 3 szál csökött láthatatlan pillája. nekem szerencsére ilyen nincs, persze nyilván szebb vagyok sminkben, de ki nem?
2016. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nincs összehasonlítási alapom, nem tudom, hogy sminkben jobban érzem-e magam, mert középiskola óta nem voltam sehol smink nélkül.


Nem feltűnő, meg kell tanulni, hogy lehet jól csinálni. Szerintem a kontúrozás nettó faaszság, mindig látszik, borzalom.


A legfontosabb, hogy sokat kell inni és rendszeresen, rendesen követni a bőrápolási rutinodat. Annál kevesebb smink kell.

2016. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem, ha egy alap sminket készítek el, egyáltalán nem más a fejem, csak ki van emelve, ami szép rajta, és le van tompítva, ami nem. Nem csinálok magamnak új arccsontot, szemformát, nem kontúrozok stb.

Egyszerűen csak egy frissebbnek tűnő, kevésbé egyenetlen bőrszínű verzióm a sminkelt. Ez nálam alapozót és/vagy korrektort (nyáron csak korrektorozom, mert az alapozót tuti leizzadom), púdert, pirosítót, szempillaspirált jelent, néha natúr szemfestéket és tust.


Amúgy szem alatti karikám nekem is van, el is fedem, de annyira nem találom másnak a korrektorozás utáni eredményt. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki azt csinálja, amit akar, és ahogyan jól érzi magát. Párkapcsolati szempontból meg olyan emberrel nem járnék, akit zavar, hogy sminkelek, és aki egy karikás szemtől undorodik.


Ha alkalomra sminkelek, akkor azért nagyobb a különbség.


Ha alkalomra sminkelek

2017. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 "Párkapcsolati szempontból meg olyan emberrel nem járnék, akit zavar, hogy sminkelek, és aki egy karikás szemtől undorodik"

Vicces hogy általában ez a két tulajdonság együtt jár, a legtöbb pasi aki hangzotatja hogy "nem kell sminkelni, minden lány smink nélkül a legszebb, a vakolat ronda" ugyanaz a srác aki ha tényleg smink nélkül lát megkérdezi "jól vagy? álmosnak/betegnek tűnsz..." :D

2017. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19: Pontosan.


Meg az a "hűűűű, csak a természetes szépség kell nekem", és rámutat egy csajra, akin lóg a vakolat. csak nem színesre van festve a szeme, hanem barnára :D.

2017. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!