Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is szebbek a nők...

Szerintetek is szebbek a nők minimális sminkkel?

Figyelt kérdés

Engem ugyan sokkal jobban megnéznek a pasik, ha erősen vagyok kifestve, de az olyanok közül egyik sem akart még tőlem többet szexnél.


De szerintem pl. sokkal szebb ez a lány, mert természetes, mint a másik, akit linkeltem:


[link]


[link]


2016. márc. 21. 12:50
1 2
 11/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mindenki azt akarja, hogy a nők úgy nézzenek ki, mintha minimális smink lenne rajtuk anélkül, hogy ténylegesen lenne rajtuk smink. Ez alatt azt értem, hogy a sminkre mindenki fújjog, de a sok pattanásra meg a karikás szemre is mindenki fújjog. Ne használj sok sminket, de ha nincs természetesen hibátlan bőröd, és hosszú sötét pillád, akkor azért legyél igényes, és sminkeld ki magad, de csak annyira, hogy ne látsszon, hogy smink van rajtad. Miaf?????

Teljesen mindegy, ki szebb, ki nem, a smink nem verseny, a női arc nem egy verseny, mindenkinek van preferenciája és azt kezd a (saját!!) fejével, amit akar.

2016. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Arcfüggő.

A mindenki által preferált cicaszem, egy szál tusvonal a felső szemhéjon +szempillaspirál mindenkinek jól áll, kivéve nekem. Egyszerűen kicsire összenyomja a szemem, és rémesen nézek ki. (Egyszer egy sminkes megpróbálta nekem elkészíteni, és még ő is meglepődött, hogy ez mennyire nem áll jól).

2016. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki szép annak mindegy. Az utolsóhoz csatlakozom, nekem sem áll jól a tusvonal, mert rejtett szemhéjam van. Szóval ez annyira egyénfüggő h kinek mi áll jól. És a legfontosabb úgyis az h az illető jól érezze magát a bőrében.
2016. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
kevés sminkkel szebb és aranyosabb egy lány. ha ráken egy kilót a fejére, úgy bárkiből lehet szép. szerintem az a szép, aki természetesen is szép. nem mondom, hogy ne sminkeljen, mert persze egy minimális smink mindenkit feldob. de aki agyonra van, nekem taszító. ráadásul, ha nem ért a sminkeléshez.
2016. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!