Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretiek magatokat sminkelni?

Szeretiek magatokat sminkelni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 08:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten, mert örülnék ha smink nélkül is szép lennék. De sajnos én sminkkel együtt vagyok olyan átlagos mint más nélküle. Így hát muszáj. De már megszoktam.
2016. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és már olyan 4 éve teljesen le is szoktam róla. Annyira, hogy egyetlen sminkfelszerelés sincs a tulajdonomban. Őszintén szólva tehetségem sem nagyon volt hozzá, bénán sminkeltem, annyira meg nem érdekelt a dolog, hogy megtanuljam normálisan.

24/N

2016. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ~OnLány~ ***** válasza:
91%

Én nem sok sminket használok,spirált,szemceruzát és szemöldök igazítására van szemöldökpúderem és ceruzám.

Max egy kis rúzs szóba jöhet,ha a barátom nélkül megyek valahoá.De minden nap nem kenegetem magam,csak alkalmakkor.

2016. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek. Ez valahogy ráhangolódás a napra, a reggeli rituálé része. Nem használok sok sminket, kb. 3 perc az életemből reggelente, mégis jobban érzem magam, ha van rajtam.
2016. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Imádok :D Egyszerűen szeretek sminkelni,nem csak magamat,hanem másokat is! :)
2016. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Nem és nem is szoktam, mivel a bőröm se bírja. Semmit se.
2016. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
ÉN igen. Tök jó kreatív elfoglaltság, olyan, mintha festenék. Engem megnyugtat, jó kedvvel tölt el, azért sminkelek, mert szeretek, nem azért, mert olyan borzasztó nagy szükségem lenne rá. Kipróbálni különböző formulájú, színű dolgokat, nézni, hogy az hogyan viselkedik a nap folyamán, fényképen hogy néz ki stb stb. Külön tudományág :D
2016. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, egyáltalán. Tetszem magamnak úgy, ahgy vagyok, nem kenegetem magam.


A max smink, amit viselek, amikor különleges alkalom van (esküvő, szilveszter, karácsony stb), hogy alul szemceruzázok. És pont :D


Kivétel, amikor átmegyek barátnőmékhez, néha pedig rájön, hogy "sminkelniakarok", úgyhogy teljesen kiken és kivaslja a hajam, csak azért, hogy utána ki se mozduljunk a szobájából :D

2016. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

(Soha nem fogom megérteni, hogy aki nem csinálja, miért válaszol? Szeretek vezetni? Nem, nem is tudok. Bemegyek ilyen kérdéshez válaszolni, hogy nem tudok? Nem.


Meg ez a lenéző "kenegetés", ugh.)

2016. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok mint az első
2016. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!