Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok a bajszukat nem borotvá...

Lányok a bajszukat nem borotválhatják?

Figyelt kérdés
Már régen még amikor 13 éves voltam akkor borotváltam le. Most megint elkezdtem 14 vagyok. Mit csináljak mert én úgy tudom nem lehet de ha nem borotválom 4 nap után sötét lesz és látszik gyantánk nincs anya nem akar venni ha venne gyantáznám. Most mit csináljak?

2016. ápr. 7. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Az a probléma, hogy minél többet borotválod, annál erősebb lesz. Azért "nem lehet." Sajnos a gyanta az egyetlen jó megoldás, illetve még a szőkítés. Úgyhogy szerintem győzködd még egy kicsit anyukádat, vagy vegyél a zsebpénzedből, ha van lehetőséged. X-epil gyárt direkt bajuszgyantát, az a legjobb.
2016. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%

Ne borotváld, mert csak rosszabb lesz, és hamarabb is visszanő.

Vegyél szörtelenítőkrémet, vagy gyantát. Esetleg szedd ki szemöldökcsipesszel, bár az fájdalmasabb és lassabb folyamat. Ne várd meg hogy anyukád vegye, hiszed mondta hogy úgysem fog. Menj el barátnőiddel, vagy akár egyedül és vegyél magadnak.

Egyébként miért nem akar venni neked? Úgyis látja hogy leborotváltad, akkor már lehetne annyi esze, hogy tudja, inkább gyanta vagy krém.

2016. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyanta!!
2016. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Szemöldök csipesszel 2 perc kiszedni és alig fáj, szóval azt ajánlom. Gyantát is lehet venni kb 300 ft-ért amúgy. Az kb 1 évig kitart. (Tégelyes meleggyanta fodrászkellékesben vagy illatszeresben szokott lenni)
2016. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szemöldök csipesz? Nekem 3 nap, mire kiszedem, és nő vissza már.


Ciki vagy nem, borotválni szoktam, ilyen kis pengével, nem tudom, mi a neve, de nem normális borotva. Ha szőkítem, megcsillan rajta a fény, a szőrtelenítő krém ugyanazt csinálja, mint egy borotva, csak a bőrömet is leégeti, a gyanta szintén tépi a bőrömet. Az sem szebb, ha a szám felett egy nagy vörös folttal mászkálok.


Régen gyantáztam, nem nő vissza se erősebben, se sötétebben.

2016. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A borotvát semmiképp sem ajánlom! Egyántalán nem tartós és még meg is erősödik a szőr tőle, ami valljuk be így arcon nem igazán esztétikus egy lánynak. Én 4hetente kozmetikussal legyantaztatom, kb 1perc az egész művetlet és nem okoz nagy fájdalmat sem. Árát tekintve is megéri, én 400ftot szoktam fizetni. Remélem tudtam segíteni :)
2016. aug. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!