Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A 12-től úgy nem tudom, max...

A 12-től úgy nem tudom, max 16 éves korú srácok miért hagyják meg az éppen növekedésben lévő bajszukat/arcszőrzetüket?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és nem szoktam itt nézegetni a kérdéseket, mert nem érdekelnek. Csak sok srácot látok úgy, hogy otthagyják. Értem, ha azért nem borotválják le vagy vmi, hogy, húúú, az de férfias... De rettenet, és undorító!De persze nem arra gondolok, hogy mondjuk egy 17 évesnek vagy 18-nak már rendesen van arcszőrzete és fúj.Mert nem. Csak amíg pihe :/ A lányok nem szeretik (nem csak magamról beszélek (: Persze kivételek is lehetnek...). Remélem nem vette sértésnek ezt most sok fiú, csak mondom. :))

És mielőtt vki leírná kérdésbe, hogy miért ideírtam, azért mert úgy gondoltam, hogy itt azért több fiú elolvassa, mint bármely más kategóriában.


2011. nov. 10. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ki vagy te hogy itt oszd az észt? Magasról sz*rom le hogy az ilyen kis tinip*csák megmondják hogy mikor borotváljam az arcszőrzetemet. Menjél barbibabázni kislány.
2011. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
sokan ugy gondolják, hogy amikor kezd nőni az arcszörzet, akkor nem borotválják le, hogy ne naponta kelljen borotválkozni, 30 évesen... szerintem ez hülyeség... ember függö a dolog :) van aki azért hagyja meg, mert neki az tetszik, van aki azért amit az elején irtam, és van olyan is aki máshol hagyja a borotváját egy idöre és azért nem borotválkozik...:D (velem már megtörtént :D)
2011. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Én 14 évesen borotváltam le először a pihés bajszomat :D

Nekem nem tetszett és szinte biztos voltam hogy a lányoknak sem.

Vannak olyanok akik 16 éves korukban sem borotválják és mint srác, én is azt mondom hogy úristen ..

Viszont meg is tudom érteni őket a következők miatt:

1: minél hamarabb borotválja, annak annál hamarabb lesz dúsabb + erősebb és hamarabb kell rendszeresebben borotválnia mint aki később kezdi el.

2: Van aki nem foglalkozik vele, illetve magával

3: vagy csak nincs ki miatt foglalkoznia ilyenekkel, vagyis nincsen barátnője és még éretlen ahhoz hogy érdekelje a lányok

2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
inkább azért izgulj hogy neked ne legyen bajszod
2011. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

fuuu, jól megkaptam az elsőtől és az utolsótól :D

1. kinek inge nem veszi magára

2. ki mondta hogy még tini vagyok? (de nem is 80 éves nagymama)

3. nincs is hármas :D

az elsőkének mondanám, nem észt osztok.

2011. nov. 11. 18:26
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Csak azért gondoltam hogy tini vagy mert írásod arra utalt. De így még nagyobb szégyen hogy nem tanultad meg hogy mondatod nagy betűvel kezdünk.
2011. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy mégis melyiket kezdtem kisbetűvel?
2011. nov. 11. 20:51
 8/16 anonim ***** válasza:

Orvosi szemszögből sem ajánják a pihe borotválását,mert jól mondták itt is erősődik,vastagodik,sötétebbé válhat.Ha zavaró valaki számára jobb ha legyantázza,vagy szőrtelenítő krémet használ,mint borotvát.


Ahogy más szőrtelenítést sem ajánlanak szintén ezen okokból általános iskoláskorúaknál vagy olyan középiskolásoknál akik még a végleges mennyiségű szőrzetűeket nem érték el,tudod vannak későn érők sem.


De pont az ilyen nézetek miatt válik sok srác lányossá,az ilyen csajok diktálják,meg akarnak divatot alkotni,aztán lesz a sok vasalt hajú,csőgatyás,rózsaszínes cuccú,színes cipős,cipőfűzős,csupasz tök-ű fiú-lány,akik most vannak.

2011. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs, eltúloztam kicsit,amikor azt mondtam a hozzád hasonlók miatt van ez a mostani piperköccé,nőiessé váló fiú áradat hullám,az utolsó előtti író vagyok ismét.
2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ajánlják és teljesen tisztában vagyok azzal, hogy erősödik stb. Megértem.

Egyébként szeretem, mikor gyakorikerdesek-en írnak olyat, hogy miattam vannak lányos fiúk és az egyéb fura fazonok, mikor nem is ismer senki.

2011. nov. 15. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!