Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatok intim tetoválást...

Hol kaphatok intim tetoválást hímveszőre? Esztétikai okok miatt kell.

Figyelt kérdés

Esztétikai okból szükségem van egy intim tetoválásra

a hímveszőmre.


Érdekelne hol vállalnak ilyet? Ha választhatok inkább Budapesti helyek érdekelnének. Sok a Prüd hely. Tényleg olyan szalon kéne, ami megbízható, szép munkákat csinál és vállalja. Elég modern már a világ.


Esetleg valaki tudja ez milyen árban szokott lenni, ilyen kényes területre?


Ugyanigy érdeklne esteleg orvosi mikrópigmentáció/ tetoválás mert ez jobb lenne, csak mivel a gép drága elég ritka. Úgy tudom profibb megoldás esztétikai dolgokra.


2010. ápr. 13. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

választ passzolom,de áruld már el,mi az az esztétikai hiba?


(nem tudom elképzelni,mi az amit egy tetko elfed)

2010. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez engem is érdekelne, hogy mik azok az esztétikai okok... Egyébként érdeklődj plázákban lévő szalonokban, azok elég korrektek.
2010. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

első vagyok...még mindig nem tudok elképzelni semmi olyan esztétikai hibát,ami gusztustalanabb lenne egy tetoválásnál a péniszen...

hegek? ugyanmár...annyit nem ér...

2010. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

szia itt egy link a mikropigmentációs tetováláshoz:

[link]

gyanítom ilyened nem lesz mert iszonytatóan sokba kerül és ismételni is kell bizonyos időközönként.


szalonokban szerintem sima tetoválással nem tudnak ilyen eredményeket elérni, hiszen nem véletlen van erre egy külön eljárás.

azt nem tudom hogy intim tetoválást hol csinálnak de itt van pár jobb hely neve érdeklődj náluk:

[link]

2010. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom egy Ferrari kell rá, a herékre meg két traktor, hogy alkalomadtán kihúzzák a verdát a szarból...
2010. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nos pigment hiányos foltot szeretnék elfedni.


Egy nagyobb kb 5-7 db százforintosnyi területen

és csak ott egyszerüen nincs bőrfesték a bőrőmben,

hófehér a bőr. 15 éve zavarja az életem.


Vitiligó a neve ennek a betegségnek, ha valaki nem ismerné. Okai, gyógyítása a mai napig nem megoldott,

kisérleti dolgok vannak csak.


Most olyan vagyok mint egy Western Poni.. :) nah ezen változtatnák mert sok tudatlan azt hiszi nemi beteg vagyok. Gondoljatok bele.. Pl egy nagy zuhanyzóba (uszoda), kondi teremben nem tudok levetkőzni, átöltözni mert pl azt hiszik fertőz.. vagy kerülnek. Gáz ezen mindig végig menni..sztorizgatni...stb.. Egy jól elkészített tetkó mégiscsak vagányabb hatást kellt.

Kb ennyi.. Nah most már okosabbak vagytok. :)


De én még mindg nem tudom hol lehet intim tetkóhoz...vagy esetleg egy bevállalósabb kozmetikushoz jutni.. aki ott lekezel mikrópigmentációval..


Szóval adjatok egy linket, telcsit hova tudok kopogtatni a bajommal.. :) mindkettő dolog érdekel, mert a jobbik megoldást választom.

2010. ápr. 13. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

szerintem neked bőven elég lenne egy lány,aki megmutatja,hogy pigmenthiányosan is jó ugy ahogy van...

(amint beledugod egy lányba,vagy beveszi a szájába,onnantol ugyse látszik milyen szine van,ezen kivül meg boxer ugyis van rajtad,másnak ne mutogasd,akkor nem mind1?)


igazam van ha azt állitom,hogy szűz vagy,lány nem látott meztelen vagy ha látott akkor rosszul reagált?


felesleges a tetoválás oda,pasik között meg ne öltözz le...

L

2010. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem szóló véleményét.Mondjuk tudom miről beszélsz az én párom is ezzel van "megáldva",de engem nem zavar egy cseppet sem,sőt:).Én ezért nem tetováltatnék.
2010. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A nemi életemmel semmi baj. Egyszer már majdnem nősültem is, de nem sikerült bekötni a fejem. :D


Ne ezért aggódjatok létszives.


A kérdésre keresek választ hol tudnék intim tetkot csináltaltni, tehát mégegyszer?


Létszives csak arra reagáljatok. Mert nekem még mindig nincs válaszom.


A korábban csatolt ismertető linken találtak állakt eddig a legközelebb a válaszhoz, de nem oldotta meg a kérdésem. Sajnos kevés a bevállalos kozmetikus csajszi, aki meg meri érinteni ott az ügyfelet. Pedig már igen modern a világ...

2010. ápr. 14. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:
ELőbb hányám el magam egy tetkótól ott, mint egy fesktékhiányos folttól, megsúgom, és ha még nőd is volt, nem értem igazán mi a bajod...
2010. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!