Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatok intim tetoválást...

Hol kaphatok intim tetoválást hímveszőre? Esztétikai okok miatt kell.

Figyelt kérdés

Esztétikai okból szükségem van egy intim tetoválásra

a hímveszőmre.


Érdekelne hol vállalnak ilyet? Ha választhatok inkább Budapesti helyek érdekelnének. Sok a Prüd hely. Tényleg olyan szalon kéne, ami megbízható, szép munkákat csinál és vállalja. Elég modern már a világ.


Esetleg valaki tudja ez milyen árban szokott lenni, ilyen kényes területre?


Ugyanigy érdeklne esteleg orvosi mikrópigmentáció/ tetoválás mert ez jobb lenne, csak mivel a gép drága elég ritka. Úgy tudom profibb megoldás esztétikai dolgokra.


2010. ápr. 13. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia! Szerintem olcsóbb és kevésbé fájdalmas,ha speciális sminktermékkel bekened a területet.

Bp.Ó utcai sminkes boltban vannak olyan viz-és szappan álló fedö korrektorok,amik jók vitiligora.Rengeteg féle szinben,biztos találsz megfelelőt.

Egy sminkes

2010. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet én vagyok hülye, de nekem tetszenek az intim tetoválások. Női és férfi egyaránt. Ha te úgy jobban érzed magad, és növelheted az önbizalmad általa, csináltasd meg nyugodtan, én is megtenném. Azt tudom h puncira hol tetováltatnak, de hogy péniszre is csinálnak e azt nem tudom. Ha érdekel megadom a honlapjuk címét. A western póni hasonlatod olyan aranyos volt. :D
2010. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!