Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem engedi, hogy sminkel...

Miért nem engedi, hogy sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik, hogy minimális sminket használjak. Nem sokról lenne szó, csak egy kis szempillaspirálról, meg korrektorról. Előbbit azért, mert nagyon rövidek a szempilláim, szinte alig látszanak, utóbbit meg a szemem alatti karikákra/erekre, ugyanis mindkét szemem alatt két jól látható, kék ér van, ami nagyon zavar. Mit tegyek? Hogyan győzhetném meg őket?

2016. júl. 30. 11:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarsz szempillaspirált használni, hiszen az méginkább roncsolná a szempilláid és hullik is tőle rendesen ha nem mosod ki belőle alaposan. Inkább kenegesd ricinusolajjal, nekem ez bevált. Sokkal szebbek, hosszabbak és dúsabbak lettek a pilláim. Oké, hogy a szempillaspirállal szeretnél dúsabb látszatot kelteni, de ha már most elkezded, akkor később mégkevesebb pilláid maradnak.

A korrektort pedig simán vedd meg, használd, kend el a bőrödön, hogy alig látszódjon, de azért fedjen.

Vagy reggel megcsinálod a suliban és mikor hazaèrsz vagy találkozol anyukáddal előtte lemosod, ennyi.

2016. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a szuleid igazi fafejek! Mondd nekik, hogy piercinget akarsz, akkor már azt mondják majd, hogy inkább a smink. Amúgy ez alig számít sminknek, szinte csak korrekció. Amúgy a koromlakkot engedik?!
2016. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
En 13 eves vagyok en minden nap hasznalok szempillaspiralt , korrektort es szajfenyt is. Persze suliba nem mindig oda csak labellot de sulin kivul minden nap hasznalok ilyeneket. Nem ertem nekem anyukam megengedi apunak nem tetszik de nem tiltotta meg. Nem ertem az ilyen szuloket... Nem alapozot, highlitert es piros ruzst hasznalasz muszempillaval.... Es 14 eves vagy nem 10 ... Probald meggyozni oket es mondd el nyugodtan hogy sok nalad kissebb lanynak sokkal tobbet engednek sok baratnomnek mukorme van ennyi idosen ( nekem azt csaj 8. osztaly utan fogjak engedni) ha pedig igy sem hatsz rajuk hat nyugidtan fesd ki a szempilladat nem fognak szolni sot talan be fogjak latni higy ez nem a vilag vege...
2016. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Istenem. :DDD Ha normálisan lemossa a szempillaspirált, nem lesz semmi baja a szempilláinak, és nem fog hullani se, nem értem, honnan veszitek ezt a sok hülyeséget. Én 6 éve használok szempillaspirált, mégis ugyanolyan hosszúak a szempilláim, mint voltak (én amúgy azért festem őket, mert hiába hosszúak, ha egyszer szőkék).

Amúgy kérdező, ha a szüleid ennyire maradiak, akkor tényleg annyi marad, hogy a suliban kifested magad, és mielőtt hazamész, lemosod a sminket. Bár tényleg nem értem, hogy lehetnek annyira szemfülesek, hogy még a korrektort is észreveszik, én saját magamon is csak akkor látom, ha nagyítós tükörrel nézem kb. egy centiről a fejemet...

2016. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!