Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mennyi smimket használtok/h...

Ti mennyi smimket használtok/használtatok 8. Osztályba?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én semennyit.Csak néha korrektort ha olyan bőrhibám volt.Meg nagyon év vége fele már szempilla spirált.Aztán 9.-ben fhuuu...hagyjuk inkább nagyon festettem magam.Aztán így 10.-ben meg vissza tértem ahhoz hogy semmi sminket nem használok még szempillaspirált sem.16L
2017. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sötétbarna szemkontúrt,amit az alsó szempillatövek mentén használtam. Visszagondolva és a képeket nézegetve elég rémesen nézhettem ki,hiszen a szemhéjamon semmilyen terméket nem használtam.

Később elkezdtem szempillaspirált használni, majd a barna szemkontúrceruzát lecseréltem feketére.

Aztán az évek múlásával egyre többféle sminkterméket használtam. 18/L

2017. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az egyre többfélére természetesen úgy kell gondolni,hogy kb. 16 éves koromtól ajakápoló,szemöldökceruza,szemhéjpúder,szemhéjtus, nagyon ritkán BB krém .

17-től matt folyékony rúzsok, kontúrpaletta, műszempilla. Természetesen nem minden nap és nem az összeset egyszerre használom.

2017. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.Ha tele van a fejem bőrhibákkal,akkor alapozó (Miss sporty),korrektor (catrice),púder (alverde).Ha szükség van (most vettem őket),primer,pirosodásra zöld korrektor (alverde).Valamint Essence (vízálló) vagy sima avonos szempilla spirál.Szemöldök fixáló gél. Ha jobban megnézed,egyik sem az a Selena Gomezt varázsoló örült drága termék.Enyhe (nálam tökéletes a célra) fedést adnak.És ha lehetőséged van,alverde sminkterméket használj:illat/színezék mentes,bőrbarát,természetes,megfizethető!

De van,hogy csak szempillaspirál,vagy az sem.

14/L

2017. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En mar hetedik ota spiral+ceruza esetleg korrektor vagy alapozo.:) ha tudod hasznalni es nem kelt kvas hatast akkor hasznald nyugodtan,nem lesz semmi bajod. Csak mosd le mindig.:)
2017. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szempillazselé, pici bb krém és baby lips
2017. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hétköznap:

-alapozó (de kb. korrektorként használtam még akkoriban, csak az orromra és államra :D)

-szempillaspirál

-ajakbalzsam



+ "különleges alkalmakra" még max. szemhéjtus, szemceruza


19L

2017. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szempilla spiral neha. Nem ugy mont a mostani 8.osoj. Csoda ha latod az arcat nem csak a vakolatot... Borzalom!!16/L
2017. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Semmi sminket nem használtam.Most kilencedikben is csak teafás korrektort.És púdert. De nem mindig csak amikor csúnyább pattanásaim vannak.

15/L

2017. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!