Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani néhány...

Tudnátok ajánlani néhány sminkterméket (szemhéjalap, pirosító, sminkfixáló), ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy magam csinálom a sminkemet a ballagásomra, viszont hiányzik egy két termék és gondoltam, hogy most pont aktuális lenne beszerezni őket az akciók miatt illetve így lenne időm is kipróbálni őket. Hétköznapokon nem használok pirosítót, de valami finom, könnyű, fiatalos árnyalat szerintem jól állna. Valamint a tartósság miatt szerintem(főleg, hogy gondolom meleg lesz és ott fogunk állni a napon) érdemes lenne beszereznem egy szemhéjalapot és egy sminkfixálót is. Tudnátok ajánlani olyat, amit ti használtok és szeretitek?
2017. ápr. 2. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint, azt kérlek írjátok le, hogy mely üzletben lehet kapni. Köszi!:)
2017. ápr. 2. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket használom:

Szemhéjalapozó, bázis: catrice, nagyon jól megragad benne a szemhéj púder. Szeretem, viszont az ára max 1500.

Pirosítót nem használok, de ahogy írtad meleg lesz szóval szerintem felesleges lesz inkább bronzosíts. Egyébként az essencenek és a catricenek is vannak egész szép pirosítói.

Sminkfixáló: avonos! Nem túl drága 1000 forint volt azt hiszem. De az essencenek is volt mattitos bár arról nem hallottam jókat, ha drágábbra akarsz beruházni akkor mac.

2017. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket betudod szerezni a rossmannba vagy akár a dm-ben a mac-et meg a mac üzletben.
2017. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pirosító: szerintem már nem lehet kapni, de volt 1 vagy 2 éve az Alverdének a Herzrouge @ Shimmer Ass nevű pirosító+highlighter készlete, én ezt használom, és nagyon szeretem. [link] Ez por állagú pirosító. A másik pirosítóm pedig krém állagú, és házilag készítettem. Rúzs, méhviasz és kókuszolaj/shea vaj kell hozzá, youtube-on találsz egy csomó videót, hogy hogyan lehet elkészíteni. Az a jó benne, hogy teljesen személyre szabható, olyan színűre csinálod, amilyenre szeretnéd.


Szemhéjalapozó: van az Etude House nevű koreai márkának egy olcsó és nagyon jó terméke, ez: [link] Ennek egyedül annyi a hibája, hogy van benne parabén, ami rákkeltő :(


Sminkfixáló: szintén Alverdéset használok, ezt a fajtát: [link]

2017. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pirosito revolution, szemhejbazis essence, sminkfixalo revolutionak dicserik a spray-ét, én nem használok sprayt puderal fixálok.
2020. júl. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!