Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen színű szemet milyen...

Ilyen színű szemet milyen színekkel lehet sminkelni?

Figyelt kérdés

Ha világossal festem ki, akkor nagyon sápadt, kékkel hülyén néz ki, sötéttel meg, mintha bemostak volna.


[link]


Kihúzni se nagyon merem, mert állítólag az se mutat...


2010. máj. 13. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
világosbarnával satírozd át az egész szemhéjadat, majd a külső szemzug felé haladva egy-két árnyalattal sötétebb tónust is rakj rá. Úgy jó lesz.
2010. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem hangsúlyozd a felső pillákat, esetleg húzd ki a felső vizenyős részt. Szerintem a Te szemedhez illenének a rózsaszín árnyalatai, esetleg a sötétebb bordó...tégla...Hétköznapokra és csak natúr/testszínt vinnék fel rá+spirál+ceruza a felső vizenyős részre...
2010. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem egy kicsit erősebb halványabb sötét árnyalat a felső szemhéjon aztán egy picit nagyon picit húzd ki a szemed és egy kis sötétebb alapozó esetleg az arcodra egy kis púder
2010. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, kipróbáltam őket, tényleg passzolnak! :) Kellemes hétvégét mindenkinek.
2010. máj. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!